Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak a pénisze feletti...

A barátomnak a pénisze feletti rész és a "golyói" iszonyatosan piros és olyan mintha valami fertőzés lenne neki rajta. Nagyon sokszor viszket neki, főleg éjszaka. Már borotválni sem borotválja, lehetséges h az váltotta ki? De akkor miért nem múlik?

Figyelt kérdés
Próbáltunk már testápolót is de semmi, most babaolajjal szoktuk kenni de még igysem maradt el a viszketés, és olyan mintha már terjedne felfele.

2013. ápr. 5. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
az gombásodás lesz ... ha a Canesten nem használ, akkor bőrdokit neki
2013. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
cannestent még nem próbáltuk, kenőcs formájában viszont van nekem.
2013. ápr. 5. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Az oldat formája sokkal jobb lenne.utána meg Bepanten

mert fertőtlenitő is van bent

2013. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és vigyázz, mert megkaphatod tőle ... szóval kezeljétek rendesen
2013. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem, miért gondolják az emberek azt, hogy gáz ilyennel elmenni az orvoshoz, mikor az (bőr- és nemibeteg-gondozó) orvost pont ezért tartják. Ellenben minden hülye kapásból aszongya rá látatlanban is, hogy GOMBA, amikor még millióegy egyéb oka is lehet annak, valamint a Canesten-t ajánlgatja felelőtlenül, mikor jól tudjuk, hogy a Canesten az nem egy csodakenőcs, sokszor az ilyen felelőtlen "ajánlgatásokkal", úgynevezett... "jótanácsokkal" csak többet rontanak a helyzeten, mint használnak vele.


Csak azt nem értem kérdező, ti is eddig mit csináltatok, hogy nem került még ma a barátod a bőr- és nemibeteg-gondozóba!? Akár le is száradhat neki, akkor sem megy el, vagy mi?? :O

2013. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 köszi
2013. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
valószínű nem gomba, mert igazad van Én is elkaphatnám, de eddig nem kaptam el tőle semmit. Viszont hogy miért nem megyünk el orvoshoz? Kb két -három hónapja lett neki sokkal durvább eddig csak halvány volt , ha otthon lennénk Én már vinném az orvoshoz Ő meg nagyon nem foglalkozott vele eddig, idekint Angliában a környéken viszont fogalmam sincs h hova menjek.
2013. ápr. 6. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Angliában nincs bőr- és nemibeteg gondozó? Olyan angol fórum sincs ott, mint a GyakoriKérdések?
2013. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De igen biztos van itt is, csak elsőnek itt szerettem volna kicsit okosabb lenni. Nem ismerek ilyen fórumot. Azért köszönöm a segítségeteket.
2013. ápr. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!