Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Gomba? (kép...

Mi lehet ez? Gomba? (kép csatolva)

Figyelt kérdés

Körülbelül már egy másfél hónapja lehet. Nem nagyon törődtem vele mert volt ilyen egyszer a hátamon kenegettem és lement, illetve nem pont ilyen csak az elején.

1. Időnként nagyon viszket

2. Néha-néha kentem rá Betadine oldatot

3.17 éves vagyok, semmilyen fizikális kapcsolatom nem volt. 2 naponta fürdök és sose hordom mások alsóneműjét.

Itt a kép: [link]

Nagyon megköszönném aki elmondaná mi is ez, illetve a gyógymódot. köszönöm!



2013. ápr. 7. 19:43
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és fontos hogy a combomnál van a nemiszervem mind két oldalán :S
2013. ápr. 7. 19:45
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez gombásodás.A canesten oldat ilyeneket gyorsan letakarít .A betadenin fertőzésre jó,azért nem is volt itt hatása .

1135 ft ért látom az árát,vény nélküli .

2013. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Gombásodásnak tűnik és annyiban nincs igaza az előttem szólónak,h a Betadine jó gombaölő is.De jobb,ha pl.Canesten kenőccsel kened,de ne csak néha-néha. Bármiféle kezelést addig kell folytatni,amíg van panaszod.
2013. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez megnyugtató. Ment mindenkinek a zöld kéz.
2013. ápr. 7. 21:14
 5/20 anonim ***** válasza:
(nekem ekcémának tűnik, de lehet gomba nemtudom)
2013. ápr. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utana neztem az emcemanak. Tunetei reszben megegyezik de sokba nem. Pl az hogy nagyon viszket illetve borvastagodas van. De nincs holyag, nem hamlik a bor, es nincs nedves valadek. Felsoroltak hogy leggyakrabban hol fordul elo es nem irtak azt a reszt az emberi testen ahol pl nekem van. De ettol persze lehet... Ja es allatszoron kivul nem vagyok semmire allergias. 1,5 honapja jelent meg. Amugy koszi az utolso valaszolokak is :)
2013. ápr. 8. 17:36
 7/20 anonim ***** válasza:

Szivesen! :) Gombában gondolkozva én egyébként ezüstkolloidot javaslok rá. Vagy hidrogénperoxidot.


A canesten az egy antibiotikum. Sose használnék olyat.


Azonkívül gyomrodban is lehet túlszaporulat. Csekkold: [link]

2013. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A Canesten antibiotikum??? Ezt hol álmodtad???

Antimycoticum!!! Azaz gomba ellenes szer.

Legalább olyat írjál ami nem hülyeség

2013. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A hydrogenperoxid pedig tisztításra,sebfertőtlenítésre,vérzéscsillapításra jó.Erre kb. annyi lenne,mint halottnak a csók.

Látod az ezüstkolloidra nem írok semmit,mert nem értek hozzá!

2013. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"A Canesten krém hatóanyaga, a klotrimazol többféle gomba ellen hatásos ún. széles spektrumú antimikotikum."

[link]

2013. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!