Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az oka a felfázásnak?

V.Raul kérdése:

Mi az oka a felfázásnak?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és 2-3 havonta jelentkezik ez ilyenkor vizelési ingerem van ésha végeztem szúró érzést érzek.de az inger megmarad.ha elmegyek fürödni az valamenyire segít.valaki tudja,mi oka lehet?

2013. ápr. 8. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ennek szervi oka nincsen fiúknál. Nem lehet, hogy hanyagul öltözöl föl, esetleg hideg helyen tartózkodsz sokat. De azért nem ártana, urológushoz elmenni, mert hátha nem is felfázásról van szó, hanem valamilyen visszatérő fertőzésről. Ha viszel magaddal üvegbe pisit, akkor egy tesztcsíkkal rögtön meg is nézi, és kapsz rá gyógyszert.
2013. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A felfázásra nincs gyógyszer,csak a tünetéré mikor már panaszt is okoz .Legkönnyebben felfázni lábról lehet .

A lábadon mindig legyen zokni. /ez nem nyári hőségre vonatkozik / Még szobában is ,mikor tanulsz,stb .

A másik e lezser öltözködés .Kint a derekatok,10 perc elég a veséknek .Aztán jön a gyulladás ,az általad irott tünetekkel .Ha fürdeni mész a meleg oldja a görcsöket.

Ilyenkor jó rá még a meleg vasaló is .

Könnyen megfázhatnak a veséid alvás alatt.Mindig be legyen takarva a veséd .Lehet hogy te különösen fogékony vagy erre ,és ezért még jobban oda kell figyelned rá .

2013. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat,megfogadom.
2013. ápr. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!