Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes elmenni endokrinológus...

Érdemes elmenni endokrinológushoz?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. Az egyik problémám, hogy kb. 10 éves korom óta nagyok a melleim, és ez nagyon zavar.

A másik: Alig van valami arcszőrzetem, és ami van, az is pehelyszerű, pedig 4 éve borotválom heti rendszerességgel.

Ráadásul, a hangom is viszonylag vékony, de nem vészesen.


2013. ápr. 11. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes, legfeljebb ha semmi bajod akkor megnyugtatnak hogy semmi baj. Ha meg valami bajod van azt meg megfelelő kezelésben részesítik.
2013. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy menjek el, vagy előtte nézzek be az orvosomhoz, hogy adjon beutalót?? Ha beutaló nélkül megyek, akkor az fizetős??
2013. ápr. 12. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem kell beutaló. Van fizetős és nem fizetős is. Arra készülj fel, ha nem fizetőshöz mész, akkor valószínüleg csak 1-2 hónap múlva kapsz időpontot. Én legalábbis így jártam amikor hajritkulás miatt el akartam menni. Az ingyenes rendelésre legalább 2 hónapot kellett volna várni, a fizetős meg alkalmanként 8000ft és úgy számoltam, hogy 2 alkalom biztos kell majd, egyszer hogy beutaljon a vérvételre, egyszer meg amikor vissza megyek a laborleletekkel. Úgyhogy végül nem voltam, hanem elkezdtem használni egy hajszeszt a hajritkulásra.

24f

2013. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam az orvosomnál, és ő mondta, hogy akár több hónap is eltelhet, mire sorra kerülök. Viszont, holnap reggel kell mennem vérvételre, melynek eredményét majd az orvosom adja oda. Írt beutalót.
2013. ápr. 14. 17:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvannak az erdmények:

Két becsillagozott hormonszint van a papíron:

Az egyik a tesztoszteron-szint: 7,82 (9,90-52,30)

A másik: szexuálhormon-kötő-glob.: 8,82 (13,00- 71,00)

Hormonpótlásra sajnos csak szeptemberben kerül sor.

2013. máj. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!