Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik a kivizsgálás,...

Hogyan zajlik a kivizsgálás, ha elmegyek orvoshoz "pénisz-gondokkal"?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen orvoshoz kell menni? Elég elmondanom, s ad rá vmit, vagy meg is néz? Hányan lesznek ott kb.? Elé szégyellős vagyok, s nem szeretem az ilyen intim dolgokat. Egyébként a problémám, hogy nehézkesen, s kellemetlen/kicsit fájdalmas érzéssel tudom lehúzni a bőr a makkomról, mert a fityma jobb oldalán mintha meglenne duzzadva, s mintha lenne egy keményedés ott, mintha kis csomó lenne. Emiatt elég érzékeny, merevedésnél is nagyon érzékeny, ha már bőrön keresztül hozzáérek. Tudtok rá esetleg valamit? Voltatok már hasonló helyzetben?

2013. ápr. 18. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden esetre az urológiára menjél. Általában 2 esn vannak ott.A doki,és aki írja amit a doki mond, a tüneteidet .

A rendelőben van elkeritett rész is .

Te ott csak egy eset vagy ,a többi 1000 közül .Igy kell ezt felfogni.Ahogy kijöttél,már a doki sem emlékezik rád.

2013. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Urológushoz kell menni. Ez csak számodra ciki, a dokinak a te vizsgálatod már a nagyonsokadik lesz, egyáltalán nem fog csodálkozni semmin. Nem tudom, az államiban hogyan működik a vizsgálat, de nem hinném, hogy az asszisztensnő előtt kezdene vizsgálgatni, legalább egy függöny biztosan elválasztja a vizsgálót az adminisztrációtól. Ha nem így lenne, akkor jogodban áll simán eljönni. Ha megengedheted magadnak a magándokit, ott ezer százalék, hogy csak te és a doki lesztek a vizsgálatnál. Ne szégyenlősködj, nem te vagy az egyetlen, aki ilyen problémával küszködik és tudnak rajta segíteni, úgyhogy menj el bátran dokihoz!
2013. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Hali!


Előszöris nyugodj meg, és ne aggódj! :-) Hideg fejjel minden sokkal elvisel7őbb, és mindenki csak a saját félelme ill. szégyenérzete miatt spilázza túl ezt az egészet, am. egy ilyen/efféle vizsgálat simán kibír6ó, és ált. nem is fájdalmas, max. egy picit kellemetlen, de elvisel7ő mértékben. :-)


Azonban elég hiányosan írtad ki ezt a kérdést, így most kérdeznék párat, amire légy szíves válaszolj! Oké? :-)

_ Hány éves vagy?

_ Mióta van ez a problémád, és mennyire intenzív?

_ Csak érzékeny az a makk, vagy szorítja is a fityma körkörösen, gyűrűszerűen, amikor hátrahúzod azt?

_ Mi a helyzet a fitymafékeddel!? nem rövid az?

_ Suliban, oviban, akárhol sose vizsgálták a fütyköst szűrővizsgálat során?


Nyugodj meg, és fel a fejjel! ;-D

Most pedig várom a válaszaidat! :-)


Üdv: EE

2013. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! 17 éves vagyok, kb. 3-4 napja van ez a problémám. Igazából nem a makk fáj, hanem a bőr, amin a keményedés van. Igen, amikor lehúzom körkörösen, egymás alatt 2-3 vastag rétegben van a bőr a makk alatt. Lehet az is, hogy rövid a fitymafékem.
2013. ápr. 18. 22:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Szörnyű, de most vettem észre, hogy álló helyzetben egyszerűen nem tudom lehúzni a bőrt, a negyedénél nem megy tovább, mert teljesen megfeszül a fitymafék...eddig semmi gond nem volt vele :(
2013. ápr. 18. 23:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezt értem, de eddig még csak 2 kérdésemre válaszoltál. Megteszed, hogy a többi korábban feltettjeimre is reagálsz?


Üdv: EE


˙

(PS: A lepontozó fórumozók meg önmagukat minősítették -- már megint -- ...)

2013. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a francnak kellene válaszolnia a kérdezőnek a kérdéseidre? Elég furcsa kérdések egyébként, ilyeneket nem szoktak feltenni.

Kedves kérdező, inkább menj orvoshoz, házilag úgysem fogod tudni megoldani a problémádat.

2013. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%

Talán azért, mert feltettem őket. És nyilván nem neked van közöd a kérdéseimhez, szóval nem tőled várok rá választ, hanem a Kérdezőtől. Ha meg vmi gondod van azzal, hogy merek kérdezni a kérdezőtől azért, hogy választ kaphassak a kérdéseimre, amelyek megválaszolásával talán jobban megért7M a srác problémáját, akkor nyeld le szépen! Nem neked kell válaszolni, de hasztalan gágogásra meg semmi szüksége nincs itt senkinek! Sem a Kérdezőnek, sem nekem. :-)


Üdv: EE

2013. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!