Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez, és mit tehetnék...

Mitől van ez, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Amikor a barátnőmmel együtt vagyunk, eleinte minden rendben, viszont előfordul, hogy elkezdek arra figyelni, hogy mennyire vagyok "kemény", és ilyenkor általában az a vége, hogy vagy teljesen, vagy részlegesen megszűnik az erekcióm. Illetve, ha nem is gondolkozok ezen, vagy csak túl tudom magam tenni ezen menet közben, akkor meg túl gyorsan megyek el. Szerintem ez a két dolog összefügg, de nem vagyok pszichológus, ezért kérném a tanácsotokat...

A barátnőm amúgy teljesen normálisan áll a kérdéshez, nem Ő áll a dolgok mögött, hanem én stuffolom magam bele az egészbe, mert amikor ki tudom kapcsolni az ilyen gondolataimat, olyankor minden probléma nélkül végig helyt "állok". Ha van valaki hasonló problémával, megköszönném a tanácsait!



2013. ápr. 21. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne az vigy el el a figyelmed milyen merev vagy .Itt megszakad a barátnőd iránti érzelmi kapcsolat .Már pedig ha másra irányul a figyelmed,azonnal kezdődik a lankadás .

Ez különben igy normális is .sajnos sok fiúnál igy van ,mert arra gondol,eddig jó e minden.Sikerül e teljesitenem,mert nem akarok beégni .Egy fiú mindig nehezebb helyzetben van,mert ha nem tud merevedést produkálni,meg bukott a mutatvány .Kapcsold ki az egész

világot magad körül ilyenkor .

2013. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem arra koncentrálsz, amire kellene, amire meg kellene, arra meg nem koncentrálsz.

Tehát arra gondolsz, hogy elég kemény vagy-e. Ne foglalkozz vele, azzal törődj, hogy ott van a barátnőd, milyen csinos, mennyire vágysz vele lenni, milyen jó vele...akkor kemény is maradsz.

A másik, ha arra gondolsz, hogy milyen jó a barátnőddel, akkor is bevethetsz bizonyos praktikákat, amivel késleltetni tudod az élvezést, erre a praktikát te tudod kitapasztalni, hogy mivel tudod kicsit visszafogni magad. Esetleg segíts be a barátnődnek, hogy neki is hamarabb sikerüljön, egészítsétek ki az együttlétet a csiklója izgatásával is.

Esetleg az is hasznos lehet, ha az együttlét előtt közösen kielégítitek egymást más módon és kis pihenő után vagy egyből, ha megy, akkor kezdtek bele a szexbe. Azért a második menetet már jobban bírják a pasik.

Nálunk voltak ilyen gondok, mi így oldottuk meg. Tehát a szex során kiegészült a szex csiklóizgatással, illetve a szexet megelőzőleg történt más fajta kielégítés.

2013. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!