Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési probléma ilyen...

Merevedési probléma ilyen fiatalon? Mi lehet az oka, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Nemrég feküdtem le először a barátnőmmel. Ő már nem volt szűz, azt mondta, hogy nagyon is jó vagyok az ágyban. Első alkalommal másfél órán át csináltuk, és végül a fáradtság miatt hagytuk abba, én ugyanis nem tudtam elmenni. Úgy gondoltam, hogy ez egy jó dolog, ő is így gondolta, mondjuk kicsit rossz volt neki, azt mondta, olyan volt, mintha ő csinálta volna rosszul, amit csinált. Lassan teltek a napok, tépődtek az óvszercsomagolások, és kb. egy hete már az a két óra nálam tartott tíz percig. Nem gond, mert ő is elment ennyi idő alatt, szóval szokni kell egymást. De a gond az, hogy az első alkalomtól kezdve olykor-olykor teljesen elmúlt az erekcióm, sőt, az utolsó alkalmak egyikénél nem is tudtuk emiatt befejezni az együttlétet, mert nem volt végül merevedésem. Nem tudom, mi miatt lehet ez, elég, ha megfogom a kezét az utcán, vagy megcsókolom, már attól nagyon durván kemény merevedésem lesz, de mikor oda kerül a sor, már a gumi felhúzásánál elkezdődik a lankadás és ez borzasztó érzés számomra. Nem tudom, mi lehet a gond, örülnék, ha valaki tudna segíteni! Lehet idegrendszeri alapú probléma (meg kell jegyeznem, volt egy időszak, amikor nem éreztem ízeket, illatokat, tapintást, így abban az időben a maszturbációt sem élveztem túlzottan, sőt, szinte egyáltalán nem, kb. fél-1 évig volt ez az állapot, de ez mára javult, nem oldódott meg teljesen, de sokat javult, lehet ilyen téren probléma? Ha igen, kihez forduljak? Háziorvos, vagy ideggyógyász?)? Eleinte ráfogtam, hogy tuti a stressz, mert alkohol hatása alatt csak alig volt ilyen problémám, legalábbis nem volt olyan vészes, de a barátnőm is nyugtatgat közben, én is lenyugszom, ellazulok, de mégis ez van...

17/F


2012. ápr. 20. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

99%, hogy pszichés a probléma.

Nekem is voltak ilyen esetek. Nem is egyszer.

Nem kell kétségbe esni. Ha nem megy akkor, majd megy máskor.


Viszont, ha tartósan megmarad ez az állapot, akkor mindenképpen érdemes felkeresni első körben a háziorvost, hiszen manapság mindenhová beutaló kell.

2012. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most tényleg segíteni próbálok: Próbáld azt gondolni mielőtt még este találkoznátok, hogy te most megkaphatod őt, végre, egy hosszú nap után, mikor már rohadtul fáradt vagy, de a csajodért nem adod fel, és meg fogod kapni a jutalmad!
2012. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagynem,utolsó hsz.. elsőnek pedig igaza van, bár nem olvasom el ezt a regényt ami a kérdés alá van irva, de fiatalkori merevedési probléma egyértelmüen pszichés okra vezethetö vissza (hacsak nem vagy szivbeteg)
2012. ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!