Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a szex során a gumi felkerü...

Ha a szex során a gumi felkerülése után mindig lelankad a péniszem, ilyenkor az urológus tud segíteni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 20:59
 1/6 Nagy János22222 válasza:
Nem, mivel a gumi miatt lankad le.
2013. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ,ez nem tartozik az urológira. Nálad más probléma van

phichológiai probléma adódik.Nagyon izgulsz,hogy megfeleljél,félsz e leégéstől.Ne akarjál megfelelni te senkinek.Hidd el minden frottul fog menni .

2013. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő nem írhat fel valami gyógyszert vagy kenőcsöt amitől tartósabb lehet a merevedés?
2013. ápr. 15. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
nem irhtat fel mert ez agyban döl el h lelankadsz
2013. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megértelek, nálam van ilyen sajnos több éve...és itt a megoldás:

Megnyugtatlak semmi bajod nincs, csupán gumiundorod van, védekezzetek másképp, vagy szó szerint barátkozz meg a gumival. Mondd meg neki hogy vele igazán jó lesz!

És tényleg nekem bevált, soha sem gondolok rá hogy fent van csak arra akivel vagyok.

2013. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 davidyus válasza:
Szerintem várj még a szexel aztán már mindegy lesz hogy rajtad lesz-e a gumi vagy nem mert annyira kanos leszel hogy észre se veszed :)
2013. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!