Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ti használtok WC-papírt...

Fiúk, ti használtok WC-papírt pisilés után?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Oké, akkor nem én vagyok az egyetlen fiú, aki szintén használ WC-papírt pisilésnél.

Persze nem mindig, de az esetek többségében, mert én utálom ha utána foltos meg szagos lesz tőle a gatyám, akárhogy is ráztam előtte.

2013. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
41%
Minek szagolgatod? Én este leveszem, megy rögtön a szennyesbe.
2013. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
Én egy időben minden ívelés után langyos vízben megmostam a csap alatt és aztán szárazra töröltem és úgy tettem el. A WC papír sztem nem túl steril egy ilyen kényes területhez, de nem vagyok biológus.
2013. máj. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem mit csináltok, hogy foltos meg büdös lesz az az alsótok tőle. Mit isztok ti, sósavat?
2013. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem beszélve arról, hogy az alsónemű legfőbb funkciója, hogy felfogja a különböző testnedveket.
2013. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Én sem használok.
2013. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
59%
Én meg szoktam törölni pisi után egy darabka papírral. Egyes lányok még egy kiadós pispis után sem törlik meg magukat, csak felrántják a bugyit, de ez már egyéni ízlés dolga.
2013. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

Lenne egy kérdésem.

Mégis mi a f@xnak?

Alias nem.

2014. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Rich98 válasza:
52%
Egyszerűen nem kell... Rázom + néha kicsit húzogatom és általában nem marad folt az alsógatyámon. Habár szinte minden alsóm fekete, ezért amúgy se látszana.
2014. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 lbpref ***** válasza:
100%

Igen, megtörlöm.

Horgászúrnak: azért, mert hozzátartozik az alapvető higiéniához, és ami a húgycsőben marad, azt nem lehet onnan kirázni. De ha ki is lehetne, a makkon maradót azért illik letörölni, hogy ne büdösödjön.

Tipikus igénytelen férfi hozzáállás a "mi a f@xnak kell az" mentalitás. Gondolom, az sem zavar, ha a barátnőd nem törli ki.

Sőt, a fenekünket sem kell kitörölni, mert minek, ott van rajta a bugyi/alsógatya, az "felfogja a testnedveket", nem?

Fogalmazhatnék úgy is, hogy azért kell megtörölni, amiért a fenekedet is kitörlöd. Bár ha figyelembe vesszük, hogy a középkorban nem volt divat a mosakodás sem, akkor az is felesleges, nem?

2015. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!