Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet idült, rendszeres...

Mitől lehet idült, rendszeres köhögőgörcsöm (nem dohányzom)?

Figyelt kérdés

Szóval borzasztó idegesítő ez már. Kb 1 éve kezdődött, volt, h egy időszakra abbamaradt, de egy megfázás után megint előjött.


Tünetek:

- jórészt este jön rám egy száraz ingerköhögés, nem minden nap, kb heti 3-4 alkalommal.

- kezdetben ha átfordultam valamerre (mert pl. valamelyik oldalamon a tüdőmön feküdtem) elmúlt, de már nem.

- nem vagyok allergiás semmire

- napszaktól, helyszíntől, évszaktól és aznapi tápláléktól függetlenül jön elő (akár szabad levegőn is)

- portalanítás és atkátlanítás a lakásban nem segített

- exponenciálisan erősödik, végén már taknyom-nyálam folyik, míg le nem fől a kamilla tea, azt inhalálva majd megíva lassan elmúlik (de egyre lassabban).

- semmivel nem tudom összekötni.

- egy közelmúltbeli orrműtét miatt átfogó vér- és vizeletvizsgálaton, tüdőröntgenen, ill. vércsepp-analízisen estem át, minden rendben volt, makk egészséges vagyok.


ÖTLET???



#idült #krónikus #köhögés #tüdőbaj #köhögő görcs #taknyom-nyálam
2013. ápr. 29. 01:35
 1/1 anonim válasza:
Felejtsd el azt a mondatot, hogy nem vagy allergiás semmire! A tüneteid ugyanis épp erre utalnak. Sürgősen fordulj orvoshoz, mert én így lettem asztmás! Félévig egyre jobban köhögtem és mivel nem foglalkoztam vele az allergiám a sok köhögéstől asztmába fordult.
2013. ápr. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!