Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Idült prosztatagyulladással...

Fibbrizzo kérdése:

Idült prosztatagyulladással hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már 3 éve van prosztatagyulladásom ,Szedtem antibiotikumot is mindent amit a doki felirt eggyik sem használt .Mivel aranyerem lett a gyogyszerektöl egy ideig kerültem a dokit mivel proctologushoz járok .De most akkor nem is fog elmulni soha?
2011. dec. 10. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy jó urológust. Több szem többet lát alapon csak jó lehet.
2011. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
prosztatára próbáld ki a gentost. van belőle csepp is és bogyó is. aranyérre meg a hemoclint használom, 1-2 nap alatt elmulasztja.
2011. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sajnos. Viszont én a Sumetrolim tablettát szedtem 3x1-et és simán elmúlt, viszont a cifran 500-tól nem volt javulás csak mega fosás... A Sumetrolimból 180 darabot szedtem be és nem egyből múlt el, hanem fokozatosan a gyógyszerek után 2-3 héttel. Ajánlom keress egy hozzáértő urológust.
2011. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem ,hát az lessz és köszönöm a válaszokat
2011. dec. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!