Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hete, a heréim megnyomkodása...

2 hete, a heréim megnyomkodása után ( pontosabban a tetjükön lévő csomó, ( a mellékhere ha jól következtetek) nyomkodása után, tompa érzés jött elő, ami az idő múlásával javult. Mind a 2 oldalon uganott, ahol nyomodtam. Mi lehet? A többi a leírásban!

Figyelt kérdés
1 hétig vártam, aztán elmentem urológushoz, aki megfogdosta,megnézte nem talált semmit, a prsiztatámat is megnézte. A fájdalom kisugárzott így uh-zta az ágyékom, hasfalam, de nem talált semmi különöset. Adott doxycylin-t, mert kissé pirosnak találta a hugycsövem, valamint egy icipici folyadékot is fel véltünk fedezni, így hugycsőgyulladásra gondolt. volt pisi teszt is. Jövöhéten viswszamentem az eredménnyel ami negatív lett. A fájdalom ekkora eltünt. a folyás eltünt és a pisilésnél sem szúr a berendezés. Azért beutalt egy here-ultrahanga(máéjus 9), mert éjszakánként félálomban mintha éreztem volna picit. A biztonság kedvéért. Este hazaérve az orvostól kicsit meg vizsgáltam amgamat, sikerült megint megnyomodni a golyókat((hosszáteszem ez máskor nem fáj, bár nem túl gyakran piszkálom. Sajnos másnapra majdnem úgy előjött az érzékeny tompa féájdalom mint előtte, mind a 2 oldalt, ugyanott. Ám most másnapra elmúlt, köszönhetően hogy 3 adag még volt a doxy-ból. Azóta picit emgmaradt a fájás, köszönhetően, hogy tegnapelőtt elfogyott a gyógyszer, regel kicsit megpszkáltam, így megint megfájdult, a mai nap elég rossz volt, hajnalban ébredtem ism már, később felpolcoltam, amitől jobb lett, valamint feküdtem végig. A veséim felé még mindig kisugárzik, külsőre semmi nem látszik, érzésre nekem a here feletti puhább csomó s rész kicsit püffedtnek tünik. Van egy kis émelygésem is sajnos! Bár az lehet a képernyőbámulástól. Mit gondoltok, lehet hogay egy alapos nyomkodás elintézte? Hozzáteszem KÖTŐHÁRTYA gyulaldásom van a dolog elptti hét óta, ami nem nagyon akar uganúgy múlni, bár túlzottan nemis kezeltem. Mit tanácsolnátok? Mellékhere gyulladás? Chlamydia? mi lehet? Mi ezekre gondoltunk, az orvos is megemlítette.

2013. ápr. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld (nem vicc!)!
2013. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja azt felejtettem ki, hogyaz egész úgy kezdődött h néha néha éreztem egy pillanatra szúrást a jobb oldaliban. Erre fel kedztem fogodni a másikkal egyetemben, amire fel rögtön megfájdult.
2013. ápr. 30. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:

A herék nagyon érzékenyek,lehet hogy a sok nyomkodással magadnak csináltad ezt a problémát .A heréket vizsgálni

nem nyomkodással kell .Már a doki sem igazodik el rajtad .

2013. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem brutális nyomozása kell gondolkodni.attól is rosszabb ha egy kicsit hosszabb ideig érek hozzájuk. Esetleg ötlet hogy mi lehet? Mit tudok tenni?
2013. ápr. 30. 22:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyomkodas*
2013. ápr. 30. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:

ezt az egészet beképzeled magadnak, főleg ha a labor leleteid jók, ultrahang sem talált semmit


mennyire fáj? néha érzed, vagy nem tudsz tőle aludni?

2013. máj. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A here ultrahangom 9-én lesz. Tegnap voltam okinál, aki nem látott semmit megint, a kórlapra krónikus prostatitist írt. inkább azt mondom, érzékeny, néha egyszer egyszer belenyilal. Ha beszek egy sapirint nem si érzem, bár csak eygszer volt rá szükség eddig.
2013. máj. 4. 13:59
 8/10 anonim ***** válasza:

két eset lehetséges


a) bebeszéled magadnak

b) mégis van, akár vmi komolyabb bajod


mennyire vagy egyébként hipochonder?

2013. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eléggé sajnos.
2013. máj. 4. 18:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Ám az biztos, hogy a 2 mellékhere fáj, ha megnyomják. (mind a 2 ugyanott) Most próbálom pihentetni, én sem gondolom hogy nagyobb a gond, csak idegesítő.
2013. máj. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!