Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggel pisilésnél valami...

Reggel pisilésnél valami fehér cucc folyt ki a péniszemből. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és eddig egyszer sexeltem óvszer nélkül de 6 hónapja. Szoktam maszturbálni. Reggel felkeltem elmentem pisilni és pisilés vége fele valami fehér cucc folyt ki, de nem tudom mi lehetett az. Arra is gondoltam, hogy álmomban volt magömlésem de reggel nem volt olyan a gatyám és nem emlékszem az álmomra. Lehet, hogy ez valamilyen nemi betegség? Értelmes válaszokat kérnék!
2013. máj. 1. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A legtöbb szexuális uton terjedő betegek lappangási ideje max 3 hónap úgyhogy szerintem az kizárva..
2013. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
*betegségek
2013. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem betegség, pláne nem 6 hónappal a védekezés nélküli szex után.

Nem tudom milyen gyakran szoktál maszturbálni.

A hímivarsejtek elhalnak és újratermelődnek, és az elhalt hímivartesteknek valahogy ki kell jutnia a szervezetből, ha máshogy nem a vizelettel.

Általában reggel ürül ki a szervezetből és ilyenkor lehet zavaros a vizelet.

2013. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eléggé úgy nézett ki, de tegnap is maszturbáltam.
2013. máj. 1. 11:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 3. vagyok.

Ez változó, hogy mennyi termelődik és mennyi hal el.

Egyébként lehet, hogy volt magömlésed csak nem jött ki és pisilésnél jött ki.

Nekem is volt régebben olyan, hogy álmomban maszturbálok vagy egy lánnyal vagyok együtt és elmentem, felkeltem és tele volt a gatya spermával.

2013. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2013. máj. 1. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy szexelsz vagy masztizol ,még éjszakai elélvezések lehetnek.Ennek 2 formája van, hogy merre ürül ki .Az egyik hogy a gatyába,a másik hogy a prosztatán keresztül a húgycsőbe ,majd a húgy hólyagba .Nálad pontosan az utóbbi van .Ezt a reggeli első vizeletben lehet látni .

Semmi rendellenesség nincs nálad .

2013. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem valószínű, a nemi betegség.

De ez akkor is a tripper egyik jele lehet. :)

Ha legközelebb van ilyen, akkor nézd meg alaposabban.

És lehet biztosabb lenne, ha orvoshoz mennél. Valamilyen fertőzést szex nélkül is elkaphattál.

2013. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 AS milyen trippelről beszélsz.Fogalmad sincs erről a betegségről . Az agyam dobom el ,mikor ilyet írnak egy kérdésre .Legalább olvasnál utána ,mielőtt válasz írsz .
2013. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A tripper egyik jellegzetes tünete, a főként reggel jelentkező gennyes folyás a húgycsőből.

Mivel innen senki sem tudja megnézni, hogy a kérdezőnek mi folyt ki, azért illik megemlíteni, hogy akármennyire is valószínűtlen, azért erre is lehet gondolni.

2013. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!