Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik az esélyeim? (többit lent)

Mik az esélyeim? (többit lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 21 éves vagyok és 4 napja annak, hogy megműtöttek fitymaszűkület miatt. Tehát éveken át nem tudtam a fitymámat hátrahúzni még annyira sem hogy a húgycsőnyílás a külvilágra kerüljön. Most az egész makkom kint van szabadon de rettentő érzékeny alig érhet hozzá az alsónadrágom is, a seb is nagyon csúnya és kicsit gennyezik is. A kérdésem pedig az hogy mikor fog úgy rendbe jönni hogy tudjak nemi életet élni? És a seb mennyi idő alatt gyógyul meg? Valamint a makk érzékenysége mikor fog elmúlni, vagy mit tehetek ez ellen hogy ne legyen ennyire rettentő érzékeny? Mit tehetek a leggyorsabb gyógyulás érdekében? Bocsi a sok kérdésért de nagyon el vagyok keseredve, félve attól hogy nem fogok tudni nemi életet élni :((( Kérlek titeket kedves Kérdésfigyelők segítsetek válaszaitokkal, mit előre is megköszönök.
2013. máj. 2. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Egy műtött seb sem szép látvány .A genny jelenléte az

jeleni ,hogy ott kis fertőzés van,a szervezeted már dolgozik is azon,hogy ez megszünjön .Minden háztartásban kellene hogy legyen valamilyen fertőtlenitő szernek .

Bármikor lehet valamilyen sérülés ,és nagyon fontos lenne a használata . A gyógyszertárban lehet venni,pont olyan amit a kórházakban is használnak .Kb 1000-1200 ft.

Nagyon felgyorsítja a gyógyulást,csökkenti a fájdalmat is .Nem lesz gyulladt a seb .A makk a legérzékenyebb része

a férfiaknak,fiúknak .Olvasataim szerint,ezen a kis részen

50 érző idegvégződés van .Nem véletlen ,hogy nem bírja a

gatyát sem elviselni .Ez addig marad ilyen érzékeny,amig

ezek el nem halnak.Orvosi megfogalmazásban ,a makk elkérgesedik,érzéketlenné válik .Volt akinél ez gyorsan

ment,de itt olvastam 4 éve metélték ,és már nagyon elege van . Lehet olyan krémet is venni,amitől a makk érzéketlenné válik,ez ajánlják azoknak akiknek korai magömlésük van.De szerintem ez is csak rövid időre oldja meg a gondot .A gyorsabb gyógyulás érdekeben a steril körülmények sokat segitenek .Itt szóba jöhet hogy kötözgeted,és napi alsó csere.Ne fertőződjön vissza az alsóról .Rendbe fogsz jönni,ne türelmetlenkedjél,akkor sem jutsz előbbre .

2013. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információt kedves válaszadó!! Sajnos türelmetlen típus vagyok de mint mondtad ezzel nem leszek előrébb és megfogadom a tanácsodat. Sajna azért vagyok elkeseredve mert félek hogy hosszú folyamat lesz az míg a makkom hozzászokik az (Újvilághoz) és félek hogy addig nem fogok tudni szexelni. a Lidocain spray megoldás lenne erre??
2013. máj. 2. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


Szerintem ne használj lidocain spray-t, mert amíg érzed hogy dörzsölődik, legalább szokod kicsit a "külvilágot".

Az meg, hogy a makk teljesen elérzéktelenedik, meg hogy elhalnak az érző idegsejtek, ostobaság. Metélt vagyok én is, a nadrág nem zavar, mert megszoktam, de azon kívül érzek mindent amit kell.


A dokim nekem azt tanácsolta, hogy áztassam naponta kamilla teába, gyulladáscsökkentő hatású, valamint betadine-al kenegessem. Miután a varratok kiestek, a helyét neogranormonnal kentem, ez segíti a gyógyulást, hámosodást.


Ha van még kérdésed, keress nyugodtan privin!

2013. máj. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!