Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen magas vérnyomás mi...

14 évesen magas vérnyomás mi okozhatja?

Figyelt kérdés
kb 3 éve dohányzom (napi 3/4 doboz) napi 2 kávé + energiaital kb 1 hete mértem a vérnyomásom és elég magas mi okozhatja?

2013. máj. 8. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
menj a facomba :dddd
2013. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most írtad le ,akkor minek kérdezed .
2013. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A választ TE magad írtad le!!!

nem bántásból mondom, de hogyha szeretnéd megérni a 20 éves kort, akkor sürgősen változtass az életviteleden. Nem tudom, hogy mi vihetett rá 14 évesen(!) arra, hogy dohányozz, kávézz és energiaitalozz. Nem hinném, hogy túl stresszes lenne az életed ennyi idősen. Ha meg csak "menőzésből" csinálod, akkor gratulálok.

Hidd el, ha nem változtatsz, akkor más problémák is előjönnek a magas vérnyomás miatt. Mert a hipertonia alattomos betegség, sokaknál nem okoz külsőleg problémát, viszont lassan tönkreteszi a szervezeted.

2013. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
azért írtam le mert több helyen írták ezeket, nem menözésböl csinálom hanem mert nagyon korán kelek késön érek haza utána tanulás + weblapokat csinálok jó esetben alszom 5 órát hétközben (bocs a helyesírásért, külföldön élek és a német billentyüzeten nemtom kiirni a hosszu ü-t és ö-t)
2013. máj. 8. 22:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki 14 évesen már 3 éve dohányzik és ezt a szülei/nevelői nem veszik észre, az nagyon komoly baj. A kávézás és az energiaitalozás szintén felesleges ebben a korban. Német nyelvterületen erre pedig még jobban oda szoktak figyelni.

Szóval itt nem a magas vérnyomás az első probléma amit kezelni kell, hanem az életstílus, amin magadtól nem tudsz változtatni. Kérj segítséget valakitől, akiben megbízol.

Súlyos a gond, ne halogasd.

F/42

2013. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ti hisztek neki?
2013. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tudnak rola de ameddig jól tanulok addig szabad, tudom hogy figyelnek erre ha rendört látok eldobom a cigit, ismétlödö 5 órás alvások után elég nehéz cigi és kávé nélkül meglenni energiaitalt abbahagytam a 2 napi átlagom 184/137
2013. máj. 9. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:

184/137???? 14 évesen? Nem semmi, jól tönkretetted magad! Ehhez tényleg csak gratulálni tudok! Ha ezen nem változtatsz, akkor nagyon nem kell a jövőd miatt aggódnod.

Amúgy szerintem minden fejben dől el. Ha valamiről le akarsz szokni, és tényleg nagyon, akkor úgyis le fogsz tudni szokni. Minek neked napi 2 csésze kávé és 3/4 doboz cigi? Egészséges dolgokra is rászokhatnál!

2013. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
vmi gyógyszer ötlet? dokihoz menni se kedvem se idöm, methandienone-t lehet szedni ezzel a vérnyomással? (napi 2szem)
2013. máj. 9. 23:19
 10/14 anonim ***** válasza:

"methandienone" persze, hogy lehet :)


Ciánt is szedhetsz, vagy hangyát magas vérnyomásra, mindegyik végső soron megoldja a problémád.


De most komolyan:

14 éves, aki 3 éve cigizik 3/4 doboz cigit, napi 2 kávét, és energiaitalt, aki methandienone akar szedni. :D

Nem pályázol a hosszú életre az egyszer fix!

Ha ez neked így rendben van, akkor nekem is... sőt támogatlak is a megvalósításában.

2013. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!