Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvos vérnyomás csökkentőt...

Az orvos vérnyomás csökkentőt akar felírni (35 éves vagyok) félek hogy nem fog felállni a péniszem! Lehetséges az?

Figyelt kérdés

Az lehtséges hogy a vérnyoms csökkentőtől nem áll fel a cerkám vagy esetleg nem annyira?Mondtam neki hogy nem akarom szedni mert így nem tudom kielégítnei a feleségem!:))

Kiröhögött azt mondta nincsenek ilyen mellékhatásai,ami nem igaz mert olvastam sok helyen hogy lehetnek ilyen gondok.Most akkor mi az igaszság?


2013. febr. 13. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Még biztosan vannak forgalomban olyanok aminek van ilyen hatása.Nekem is írtak fel,de olyat amitől ilyen nem következik be .Felíráskor azt mondta a doktornő,olyat

keresek ami nem okoz ilyen gondot.Lehet hogy egy kicsit

drágább lesz,de így járok jobban.Szedem már 8-10 éve ,

de nincs ilyen irányú panaszom .

2013. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeva,


En 29 eves vagyok, es 3 eve szedek v.csokkentot. Semmi baj nincs, nem befojasolja, siman felall a farkam ugyanugy. AnnI hogy azota nem akar szetmenni a fejem :D

Nyugi. Semmi gaz. Ja, annyi hogy megkertem hogy ne a legszarabb gyogyszert irja, mert volt valami 990-forintos. Aztan mondtam neki hogy menjunk valami jobb minosegre. Azt mondta van de az borzalmas draga, mondom nem baj az egeszsegem a legfontosabb. Erre adott valami 5500forintost. Ez egyhavi adag. De most erted. Szerintem ez nem sok. Komolyan azt hittem hogy majd mond valami brutal arat amit senki nem tud megfizetni. Szoval az orvosok alapbol a legolcsobb vyogyszereket irjak fel, ez kotelezo nekik, viszont kerhetsz dragabbat.

Ja, aztan meg a gyogyszertarban is fognak szolni hogy ennel van olcsobb, ugyanaz a hatoanyag... Ott is ra akarnak beszelni hogy az olcsobbat vidd. Szoval ilyen troger ez az orszag, de ne aggodj, nem lesz baja a repadnak :D

2013. febr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok. Egy pár éve szednem kell, de a farkam áll, mint a gerej.


A kedves utolsónak pedig:

Az lehet, hogy 5500 ft- os gyógyszert szedsz, de a hatóanyag nagy valószínűséggel ugyan az. :)

2013. febr. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a gyanúm, hogy van olyan orvosnő (sajna az én körzetim is nő, nem lehet vele férfidolgokat megbeszélni), aki a férfiak elleni ellenszenve miatt direkt olyan vérnyomás-csökkentőt ír fel, aminek van "lelombozó" mellékhatása... :((
2013. nov. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!