Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőiesedés jelei a táplálék...

Sapós Srác kérdése:

Nőiesedés jelei a táplálék kiegészítőtől?

Figyelt kérdés
üdv.!! lenne nekem egy olyan kérdésem hogy 2hónap alatt szedtem creatin monohydrate (amino star 500g) mass 20 (scitec nutrition 1750g) és creatine vitargo (amino star 2000g) és kb 1hónapja észrevettem hogy a jobb mellem ben a mellbimbóm mögött van egy görcs elmentem az orvoshoz beutalt a korházba ott ultrahangal megnézték és mondta hogy hagyjam abba a tápkiegek szedését mert nőiesedik a mellbimbóm női hormon szerű mirigyeket találtak begyulladva stb..de nem akarom abbahagyni az edzést se és a tápkiegek szedését se..ezért írok most hogy mit ajánlanak mit szedjek tápkiegként vagy melyik tápkieget hanyagoljam..(mertháát elvileg bevizsgált termékek mind) linkek a képhez amin a tápkieg látszik ---> [link] [link]

#táplálékkiegészítő #nőiesedés #nőiesedés jelei #tápkieg okozta nőiesedés
2013. máj. 10. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:

"mertháát elvileg bevizsgált termékek mind"

ezt te honnan veszed?


Csak nem az ilyen írásokból:

"Tudományosan bizonyított, Európai Élelmiszer-biztonsági Hatóság (EFSA) által engedélyezett állítások."


Ne szedjél táp-kieget, csak vitamint (multivitamin pakk), meg ízületerősítőt (inkább megelőzőt ha nincs gond).

Vagy ha nagyon akarod, akkor csak a creatine vitargo-t szedd, bár akkor is le kell állni egy picit, hogy kiürüljön a szervezeted.

2013. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

első...

te milyen oltást fogsz kapni ...a válaszolóktól !

2013. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"te milyen oltást fogsz kapni"


Influenza? Vagy milyet? És miért?

2013. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is az 1 válaszoló mellett vagyok.Össze vesznek,esznek

mindent,mert hát jól hangzik a felirat.A gyártónak a piac a fontos .Még a büntit is kifizeti ha úgy alakul .Azt is a

kuncsaftok fizetik,eleve bent van az árban .Aztán ha kicsit "többet" tud a készítmény ,lehet menni a dokihoz.

Ugy gondolom se Kinizsi,sem Toldi nem fogyasztott ilyeneket

mégis erősek voltak .

2013. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Biztos nem ettől történt.
2013. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kozolte veled egy kepzet szakember h mi ahelyzet de ha teged nem zavar h impotens leszel es noiesebb esetleg mellrakod lesz ez van de ha dokinak nem hiszel akkor itt miert hiszel azoknak akik csak irnak de nem diplomaztak orvosibol? ne szedd edZ tiszta
2013. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de lehet beszedek valami teszto. növelőt is..egyszer élünk nemee?
2013. máj. 11. 16:15
 8/10 A kérdező kommentje:
# 5/7 választ adótól kérdezem hogy akkor mitől történhetett volna? semmi más nem juthatott a szervezetembe..
2013. máj. 11. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, anyám... _kizárt_, hogy ezektől lenne. Az orvos megkérdezte egyáltalán, hogy mit használsz, melyik gyártótól vagy egyből rámondta, hogy a tápkieg a bűnös, legyen az bármi?

Drága többiek: ha a gonosz tápkiegipar átveri az embereket, akkor a gonosz gyógyszeriparral mi a helyzet? A gonosz orvosok nem akarják, hogy az ember meggyógyuljon, hiszen akkor nem lenne munkájuk, ezért szedetik velük a gyógyszereket, de minél többet, és tántorítják el az egészséges életmódtól. Csak a miheztartás végett kéne már valami egységes nézetet vallani, mert így kissé paradox.

Aki meg a régi emberekkel jön, nagyon ostoba, mert fogalma sincs az egész hátteréről, miértjéről, és így inkább ne pofázzon bele, mert nem ért hozzá.


Amúgy az, hogy "női hormon szerű mirigy" egy teljesen értelmezhetetlen dolog. A hormon egy vegyület, a mirigy pedig egy szerv.

2013. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
továbbra is várom a tippeket hogy hogyan lehetne eltüntetni mert vizesruházom hetek óta de nem dünt még el..
2013. máj. 31. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!