Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Múlthéten elkezdtem kondizni,...

Múlthéten elkezdtem kondizni, első napon melleztem, szériám 4x8 50kg-val (tavaly rengeteget voltam kondiba, szóval nem ez volt az első ). Szépen meg is csináltam, más más technikákkal? Folytatás lent

Figyelt kérdés
Számítottam is arra, hogy először szép kis izomlázam lesz, De arra nem, hogy 6 napon keresztül ne tudjak mellezni. Körülbelül 3-4 napig volt még izomlázam, úgy hogy emelni semmit nem tudtam. Szerdán se ment a mell, de tegnap (péntek) megpróbálkoztam vele megint, és rengeteget fejlődtem. Visszafele! 50-el nem hogy szériázni nem tudok, de még 2x kinyomni se. Még mindig fáj, de ez már nem izomláz. Fogalmam sincs, hogy ez mi, és mitől van. Semmi káros cuccot nem szedek. Csak fehérjézem. Valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet?
2013. máj. 11. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mikor legelőször elkezdtem kondizni, melleztem. Mindent szépen lenyomtam, kb. másfél hétig a két könyökömet se tudtam egymáshoz tenni. jó 10-15cm volt közte.. aztán nem hagytam már csak azért se abba pedig fájt, égett, kellemetlen volt nagyon. amikor karoztam is zavart meg nem is tudtam úgy csinálni (még azt a minimális igénybevételt amit az az edzés megkövetel a mellizmodtól se bírta nagyon). aztán valahogy egyik napról másikra múlt el, de azóta csak enyhe izomlázam van mellezések után, olyan mint az elején nem. :D


azt is olvastam, hogy ilyenkor mikro szakadások keletkeznek az izomrostokba, gondolom neked is valami hasonló lehet illetve hasonló volt nekem is. ajánlok cink-c-vitaminos haas pezsgőtablettát az segíti a regenerálódást. úgyhogy nyugi, semmi olyan nagy baj nem történt. :)

2013. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!