Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk is használhatnak egészség...

Fiúk is használhatnak egészségügyi betétet? Nem ciki?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és sokszor kellemetlen, főleg a suliban, hogy a nadrágomba mindig belecsurrantok egy kicsit. De volt már olyan is, hogy szó szerint bepisiltem és átázott a nadrágom. Az orvosom szerint inkontinencia problémám van. Már mindenféle gyógyszeres kezelést kaptam és jártam kifejezetten ilyen tornára, de az sem segített. A gyógyszertárban lehet kapni betéteket, de azok rémesen drágák. A barátnőm ajánlotta, hogy használjak libress női egészségügyi betétet. Sokkal olcsóbb, kb. fele annyiba kerül és praktikusabb.

Én is használhatok egészségügyi betétet? Nem lesz ciki?


2008. jún. 17. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Hát cikinek ciki :D Főleg ha a haverjaid ezt megtudják.De attól még nyugodtan használhatsz.Ha attól félsz hogy ezt mások megtudják akkor senkinek se mond el.Használd titokban és akkor senki sem tudja hogy azt használsz.

Szoval nyugodtan használhatod sokkal jobb minthogy kibírd az egész napot nedves alsóneművel.

2008. jún. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha orvosilag megállapított inkontinencia problémád van akkor nem kapsz vényre betétet?

Egyébként vakóban jó ötlet lehet a női betét, de napi használathoz az erősen nedvszívó sem olcsó. Ha valóban becsurizol, kell belőle napi több darab. Ha azt hiszed az a betét, egész nap bent lehet és szagtalan maradsz, akkor tévedsz.

Ha a haverjaid megtudják tuti, hogy betegre röhögik magukat. Kevéssé toleránsak az emberek az ilyesmiben, úgyhogy valszeg akkor is ciki ha gyógyszertári betétet kell használnod. Sajnálom. Szerintem nem mulatságos de sok jót ne várj a társaidtól. :)

2008. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

hogyne használhatnál..a betegség nem vicces.

A doki szerintem olyat is tud felírni a betegséged miatt ami férfiaknak való, de ha nem ott az éjszakai női jó nedvszívo és elég vastag. Nem ciki és nem tudja senki rajtad kívül, ha nem mondod el.

2008. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos vényre is ugyanannyiba kerül, mint nélküle. Szerintem azért lenne jó, mert nem kell azon izgulni, hogy hol találok wct a közelben, mielött még becsurran. Úgyis a legközelebbi wcben kicserélném majd a betétet.
2008. jún. 17. 09:48
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Mégha ciki is, az mégcikibb, ha átázik a nadrágod. S nem ismerlek, így nem bántásból mondom, de pszichológusnál voltál már? Ha nem, szerintem megér egy próbát, lehet, nem csak szervi eredetű a problémád.
2008. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Igaz nekem az unokahummal volt ez. Neki pszigológus segített. Menj el, vesztenivalód nincs. Amugy meg nemciki. Egyszerűen nemkell róla tudnia senkinek. Csak gyakran kell cserélni. De inkább minthogy kellemetlen hejzetbe kerülj.
2008. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elég sokféle betétet árulnak a DM-ben, melyiket vegyem meg? milye tipusút?
2008. jún. 18. 09:42
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Ne csináld már hogy jutthat ilyen az eszedbe?Nekem is ugyanez a bajom, én odarakok két papirzsepkendőt és meg is van oldva.
2008. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Ennyira tetszik a betét? Én lány létemre annyira utálom:( Talán azért mert muszáj. Mindenki arra vágyik amit nem csinálhat:)


Különben használhatsz, de szárny nélkülit. A libresse jó márka szerintem.

2008. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én OB-t használok.Nekem az jó.Ajánlom hogy éjszakait vegyél.Egyébként lány vagyok
2010. febr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!