Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az ciki ha valakit körbe kell...

Az ciki ha valakit körbe kell metélni? (Nem teljesen)

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2011. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Kinek? önmagának? barátnőjének? nyilvános tusolóba?
2011. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
89%
Nem az, nekem teljesen van és sokkal jobb így hidd el :) De szerencse kérdése is, van aki nem járt ilyen jól :(
2011. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát én nem lustaságból csináltam mint egyesek mondják, meg nem is vagyok zsidó..
2011. szept. 8. 21:11
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Nekem egész gyerekkoromban megnézték és aztán még középsuliban vigyáztam, hogy se úszásra, se kirándulni ne menjek, mert persze, hogy megnézik és persze, hogy beszólnak rá, ilyenek vannak

A felnőttek is nagyon megnézik, mindenhol szinte, ez sajnos ilyen.

De most már nem ez zavar, hanem az, hogy a fityma hiányzik, a makk ki van száradva, ronda, nem való az úgy, fedetlenül, védelem nélkül.

Foltosodik, ronda, az orális szexet nem élvezem, stb.


Durva cukorbetegségnél kellhet a teljes körülmetélés, egyéb esetben semmiképpen se kell!

Tudokold meg, hogy hogy oldhatnák meg a problémát máshogy és nem ilyen barbár csonkolással, én nagyon megbántam már, még azt a napot is, amikor megszülettem, emiatt :(

2011. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
nem az,de vannak nők akiknek nem jön be,meg mivel ritka látvány folyton megbámulják,aki hül.ye azok még cukolják is.De nem foglalkozz az ilyen emberekkel.De már van olyan hogy fitymaplasztika ,ha még nem műtőttek meg,kérdez rá,ezt megtudnák neked csinálni,mert akkor a fitymád is megmaradna,csak lazítanának a bőrőn és még nyoma se maradna.
2011. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
hát már megműtötték:/ de egyébként majdnem teljesen lefedi a makkot...:/
2011. szept. 10. 12:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz meg teljesen vissza is lehet akár nyújtani a bőrt,de sok időbe telik,de jobb lett volna ha a fityma plasztikát választod.
2011. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát azt nekem nem mondták:/
2011. szept. 11. 20:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmaradt a bőr, akkor jól jártál (irigyellek)
2011. szept. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!