Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az a gyanúm, hogy pénisz...

Az a gyanúm, hogy pénisz gombám van, mert egy kis területen fehér furcsa folt van a makk alatt és három kicsi pattanás szerű pötty és néha viszket a péniszem szerintetek is az?

Figyelt kérdés
És, ha az vagy nem akkor nyugodtan használjam a Canesten krémet, nem lesz tőle bajom, ha véletlen nem gomba?
2013. máj. 13. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz
2013. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem is gomba lehet,akkor enyhén vörös lenne.

Ez talán csak kisebb mérvü fertőzés lehet.

A canesten nem árt,akkor sem ha nem gombás .

Az ilyen a bőrgyógyászra tartozok,nem az urológusra,mint ahogy írta neked valaki .

2013. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat , őőő ... jut eszembe egyszer , ha jól emlékszem érte forró víz és a radiátorhoz is hozzáért és az is forró volt de ez már rég volt viszont amit vettem alsóneműt azt úgy vettem fel , hogy nem mostam ki tehát újonnan vett alsóneműt vettem fel nem pedig használtat/koszosat.
2013. máj. 14. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!