Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Veletek is fordult elő ilyen,...

Veletek is fordult elő ilyen, fiatalon?

Figyelt kérdés

Szóval 19 vagyok. És rendesen úgy érzem, hogy eljárt felettem az idő. Egyébként tele vagyok tervekkel, család, tanulás, munka stb de olyan, mintha már vége lenne. Mintha teljesen öreg lennék, nem lenne semmi hátra. Ez normális ilyen korban? Mit tehetnék elkene, nagyon zavar? Tudom, hogy életem nagy része csak ez után jön és hogy még a negyedénék se tartok(remélem:D) de mégis, mintha vége lenne. Nagyon rossz érzés, nagyon. Sokan aztmonják, hogy még 18nak se nézek ki szóval nem látszik rajtam az öregedés. Jaj tényleg rossz...

Bocs a panaszkodásért, nem szokásom a neten ilyeneket megosztani csak érdekel, hogy egyedül vagyok e ezzel az érzéssel, meg hogy mitől van, meddig tart, normális e.


2013. máj. 14. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 évesen volt ilyen. Nem ért vmi nagy csalódás?
2013. máj. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is ez van. Persze, élvezem az élet minden percét, de azért kicsit "féltékeny vagyok a fiatalabbakra" (pl. akik most mennek középsuliba, akik csak most érettségiznek stb.). :)

Sose akartam felnőni, de bezzeg a mai fiatalság meg engem irigyel, hogy én már ennyi vagyok. :D

21l

2013. máj. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ért különösebb csalódás, és nem vágyom a fiatalságra sem őjra, mert alig várom az egyetemet meg stb szóval ez a fura.
2013. máj. 14. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem 75 évesen is ugyanez az érzésem. Akkor ez szerint még fiatal vagyok.
2013. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még bőven :)
2013. máj. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!