Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kezdhetnék az erősen...

Mit kezdhetnék az erősen izzadó és kellemetlen szagú lábammal?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nagyon izzad a lábam és ennek következtében kellemetlen szaga van. Próbáltam már több fajta lábspray-t, stb. de nem segített...

Egy dolog volt, ami használt, az a púder. Egyszerű babapúder, viszont ezzel az a gond, hogy csak akkor használhatom, ha fehér zoknit veszek fel + foltot hagy maga után a padlón, ha kilépek a cipőmből, szóval ezt csak melóban használtam.

Van valaki, aki ilyen gonddal küzd/küzdött? Mit ajánlotok?

Előre is köszönöm!



2013. máj. 14. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ecetes bedörzsölést este. De az a baj, hogy az izzadás ideg alapon van, és amíg az idegeidet nem teszed rendbe, addig a lábad is izzadni fog. van akinek a keze izzad. kellene egy B1- vitamin kúrát tartanod. 3x2 recept nélül kapható Vegetatív idegeket regebnerálja Amellett a SEDATIF PC homeopátiás szert vegyél és naponta egy tablettát szopogass el munkába menet.nem lehet rászokni, nyugtalanságodat oldani fogja
2013. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem vagyok nyugtalan...se izgulós típus, semmi. Ha jókedvem van, ha rossz, ha mérges vagyok stb. akkor is ugyan úgy izzad a talpam...

Nem az idegeim miatt van...

2013. máj. 14. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás vízben áztatás jó rá. Patikában lehet kapni Exodort, ami elég erős ecsetelő, ezzel lehet kezelni.
2013. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Canesten
2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász?
2013. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Solution Antisudorica vény nélkül kapható,szárazra törölt,megmosott bőrfelület,hónajra is jó,kell használni,kicsit rákenni wattával,fülcucával,300 ft körüli,én hónajra is használtam,nekem bevállt.De utána semmit ne használj,legjobb ha már az ágyba fekszel kened fel és hagyod megszáradni.
2013. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!