Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Próbáltam már nemrég a masztur...

Próbáltam már nemrég a maszturbálást, hogy megnézze mminden rendben van-e, nincs-e fitmaszűkület, meg ugye a kiváncsiság. De eddig sosem jött ondó, mindig csak a sárga folyadék. A WCzés előtte nem használt, mi a teendő? 15 éves vagyok.15/F

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Maszturbálásnál mindig olyan fura izgató érzésem van, és egyszer csak egy kis pisi jön ki.

Értelek.

Akkor lesz egy érdekes beszélgetésem édesanyámmal...

Pedig reménykedtem, hogy csak én csinálok valamit rosszul...

2009. okt. 2. 16:33
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld majd azért lazábban venni a dolgot. anyudnál fog fel úgy, hogy azért van, hogy vigyázzon rád és hogy megosszad vele a problémáidat. ezekunán, ha ilyesmivel bizalommal fordulsz felé, biztos nagyon büszke lesz rád és máris nagyon megnősz a szemében.

Az orvost pedig fogd fel úgy, hogy nem te vagy az első és egyetlen betege. Naponta 30-40-en fordulnak meg ott a legszélsőségesebb problémáikkal, amiket te el se tudsz képzelni. Te sem leszel más a szemében. Ő arra van kiképezve, hogy úgymond problémákat oldjon meg és ne az embert nézze. Lehet neki is változtat majd valamit a véleményén, hogy egy 15 éves fiú egyből bizalommal fordult felé.

Sok sikert!

2009. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

no nézzük

ha van orgazmusod, arról tudni fogsz

maszturbálj addig amig ezt el nem éred

próbáld ki a következőt

melegvizes fürdő, üldögélsz, közben olvasol valamit, és amikor a golyóid jól lógnak elkezded

izgatod a farkad, a golyóidat is nyugodtan megfoghatod, simogathatod

amikor orgazmus közelébe kerülsz, a golyóid felhúzódnak a testedhez - elég jellegzetes (ezért kellettek a laza golyók az elején)

és amikor jön valami, a markodba menjen, vagy tányérra, pohárba (tiszta valamibe)

no

ez pisi szerü?

pisi szagú?

milyen izü? (ha meg mered kostolni)

2009. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!