Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van ilyen csúnya testalk...

Miért van ilyen csúnya testalkatom? (17 éves fiú)

Figyelt kérdés

Az alábbi képen jól láthatók a férfi testalkatok, én "triangle" vagyis az utolsó előtti vagyok: www.curbsideclassic.com/wp-content/uploads/2013/04/Male-body-shapes.jpg


Kiskoromban, 10 éves kor alatt egész vékony voltam, normális testalkattal aztán 10 éves koromban nagyon meghíztam hirtelen és olyan 13 éves korom óta folyamatosan fogyok, egyre vékonyabb vagyok. Most 75 kiló vagyok és 173 cm (magasabb vagyok szüleimnél). Körte tipusú elhizásom lehet, mert a combomon és a fenekemen van a legtöbb zsír. Most az utóbbi hónapokban már egészen elkezdtem fogyni, sokan észrevették, hogy milyen vékony lettem. kevesebbet is eszem, és már féléve egészséges, növényies étrendre szoktatom magam, a disznóhust kerülöm. Csipszeket meg colát meg hasonlókat csak nyáriszünwtben, a nagymamámnál szoktam enni, itthon nincs. Sztem az agykontrollnak köszönhető ez az intenzív fogyás, egyébként szándékosan is sok vizet iszok, gyakran járok ezért wcre. Örömmel vettem észre hogy a farmer amire régen alig kellett mwgszoritani az övet, most már ujjabb lyukakat kellett lyukasztani tavaly óta. Az ünneplőnadrágom pedig lóg rajtam és öv nélkül le is csúszik. Régen melleim is voltak zsírból de már leapadtak, meg terhescsíkok, most már kezdenek eltünedezni.


Viszont sajnos ugy veszem észre h a sok év alatt a csípőmet és a medencémet kiszélesítette a zsír, a vállamhoz képest és ez olyan csúnya, nőies. Mit tehetnék, hogy a medencém is összemenjen. A lábam még mindig vastag a zsirtól, lehet hogyha a lábaim lefogynak akkor keskenyebb lesz a csípőm is. Alternatív megoldásként tanulás közben otthon a szíjat jó erősen megszorítva a csípőmre rakom és így abban reménykedek h ez majd szépen fokozatosan összenyomja. Nektek mi a véleményetek? Mit kéne csinálnom?



2013. máj. 21. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szeretnék butaságot mondani, de szerintem kezdj el edzeni. Ha szélesedik a a vállad nem lesz feltűnő, hogy milyen széles a csípőd
2013. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jógázzál. Iratkozzál be jóga központba. Vagy esetleg Pilates ami szép tartást ad.


[link]


. http://www.youtube.com/watch?v=TLphYg6kQOE

2013. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem a csipőd széles, a vállad keskeny hozzá, ez a tipikus esete annak, amikor sport nélkül fogy le valaki és a testalkata pedig nem éppen sportos attól, hogy vékony.
2013. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az edzés nem hülyeség, csak ilyen helyzetben felesleges. Mivel fűtesz otthon? Kezdj el fát termelni puszta kézzel. Sok olyan látok, mint te. Én már 3 évesen sérvet kaptam mert "segítettem" fát hordani. Nagyon masszív vagyok, magas a csontsűrűségem, magas az izomsűrűségem, hatalmas erő van a hátamban és a vállaimban, többezer kilósat tudok ütni a SAJÁT a fejszémmel. Annyit zabálok, mint egy fehércápa, és sohasem voltak ilyesfajta súly stb. problémáim. Lehet, hogy már késő számodra egy ilyen életformát kezdeni, de nincs kizárva, hogy ez a megoldás
2013. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha semmi nem késő. 50 évesen is el lehet kezdeni jógázni
2013. máj. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat, egyébként pár hét alatt már egy újabb lyukat kellett fúrni az övemre (hogy szűkebbre tudjam venni). :D Tehát most nagyon el kezdtem nőni. Remélem sikerül szebb alakot kidolgoznom. :)


Ha van még valakinek hozzáfűznivalója, kommentja, írja le, szivesen olvasom...

2013. máj. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!