Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsen "sikerem" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen "sikerem" a fiúkkal? Elvileg homokóra testalkatom van és nem vagyok csúnya. Akkor a személyiségem a baj?

Figyelt kérdés
14éves vagyok tudom sokan fiatalnak gondolnak a randizáshoz. Volt pár fiúm mindegyik nagyon aranyos volt de szakitottak velem, de nem mondtak semi indokot...Barátságos vagyok és szépen beszélek nem hangosan nem csúnyán. Nem értem, mi lehet a baj? 170cm vagyok zöld a szemem sportolok és kedves is vagyok barna közepes hosszú haja van. előre s köszönöm! 14/L

2013. márc. 9. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt kép nélkül nehéz megmondani. Képet esetleg priviben? :)
2013. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba :) majd lesz egy normális fiúd biztos lehetsz benne :)
2013. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ennyi évesen emiatt aztán végképp nem kéne aggódnod. :)
2013. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, kedvesek vagytok! :)
2013. márc. 9. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs, csak még gyerekek vagytok. A fiúk még inkább gyerekek ebben a korban, ezért is van ez. :)


Amikor majd idősebb leszel változni fogsz és lesz jelentése a kapcsolatoknak vagy szerencsés esetben kapcsolatnak az életedben.

2013. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FamiR válasza:
Szerintem ne veled egykorúakkal próbálj öszejöni,hanem probálkoz egy 15-16 éveseknél.kb azok vanak azon az értelmiségi szinten mint te(mivel általában a lányok elöbb érnek).Ezzel most a saját korosztályom ellen beszéltem de hát elég sokan mondják hogy ez igy van.(14/f)
2013. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam de pont hogy ők dobtak a leghamarabb! a 14-15évesekkel sokkal de sokkal tovább tartott meg minden
2013. márc. 9. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Kép privátban? A leírtak alapján nincs semmi baj.


14/F

2013. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem tuti tetszenél, de én bőrözni is akarok!

F19

2013. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!