Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Cukorbetegség mellékhatására,...

Janek60 kérdése:

Cukorbetegség mellékhatására, fityma szűkületre mi a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Nincs mindenre gyógyszer. A cukorbetegség anyagcserezavar a testünk kikészítése következtében, nincs mellékhatás, kóros állapot. Nincs rá gyógyszer, inzulint lehet pótolni vagy metmorfinnal az inzulinrezisztenciát lehet csökkenteni.


Vagy mint írni szoktam, meg kell gyógyulni ha működik még a hasnyálmirigy. De ha nem, akkor is úgy kell csinálni mint aki meg akar gyógyulni, máskülönben annyi inzulint lőnek neki hogy abba fog lassan belehalni.


Fityma szűkületre még ennyi gyógyszeres kezelés sincs tudtommal.

2013. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
korod ?
2013. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 es, a cukor betegségből meggyógyulni nem lehet,csak kordában lehet tartani.van rá gyógyszer is,az inzulin már a végső megoldás.Mellékhatásai viszont sok esetben érintik a férfi nemi szervet,már gyerek korban is .Az enyhe f.szűkületre viszont van megoldás otthon is,nem csak az orvos .
2013. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, ismerem a gyógyíthatatlan cukorbetegség elméletet.


Ez egy nagy vízválasztó. Van aki elfogadja ezt, van aki inkább visszaállítja a szervezet normális működését (nyilván ez azokra igaz akiknél még működik a hasnyálmirigy - bár inzulinosoknál sem mindegy hogy mennyi az inzulin.. nagyon nem mindegy. tehát a cukorbetegség gyógymódját és kezelését sokkal komolyabban kellene venni, s nem csak úgy hogy van 1-2 gyógyszer, de amúgy gyógyíthatatlan. Szerintem)

2013. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az orvosi szike a gyógyszere.
2013. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az előző hozzászólók nem igazán jókat írtak. Én már végig csináltam. 2005-ben diagnosztizálták a csökkent glükóz toleranciát nálam. Ez a cukorbetegség előszobája. 2008-ban nekem is kialakult a fitymaszűkület.
2013. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsit akkor félreértelmeztem a kérdést.

Tehát fitymaszűkületre, ami a cukorbetegség következtében alakul ki..


Nem baj, meg kell gyógyulni!!


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"TaplalkozasHarcmuves válasza:

Nem baj, meg kell gyógyulni!! "


Tökéletes válasz, minden betegségre.

2013. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jelenlegi tanulmányom a cukorbetegség. A kezelése, megelőzése a járulékosan kialakuló problémák (látás, vese károsodása, mint kiderült fitymaszűkület) már felül állnak az én tanulmányaimon. Én megelőzni és gyógyítani / kezelni akarom, ha csak kezelni lehet (1TD) akkor a lehető legkevesebb gyógyszer mellett..


Nem vagyok beteg.

2013. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dr. Szennyai Mária válasza:
49%
Mindkettőre orvos. A fitymaszűkületet műteni szokták. Nem fájdalmas.
2013. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!