Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég szagos vagyok " ott"...

Elég szagos vagyok " ott" akár hányszor fürdök le, akár milyen szappanal mosom meg kb 1 Óra mulva ugyan olyan, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Én egy 19 éves fiu vagyok.

Amikor bejön valaki az oszt terembe mindig azt mondják hogy: büdös van, kanszag van, stb...

Nem tudják szerintem hogy én vagyok , de én 90%ra bisztos vagyok benne hogy én vagyok az.

Minden órába csak nem mehetek el megmosni..

Már teljesen elvette az önbizalamat, mert attol félek hogy egyszer rám fogják gyanusítani...

Mit tudok tenni szerintetek?



2013. máj. 25. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Fújj a gatyába is dezodort,akkor majd nem érződik ki.

Én is így teszek .

2013. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

"Rám fogják gyanusítani" --> ez mit jelent?


"Rám fogják fogni"

vagy

"engem fognak gyanusítani".

2013. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

érdemes lenne elmenned orvoshoz szerintem.

Én olvastam olyan nőről aki "ott" halszagú volt erős szaga volt.. kiderült, hogy valamiből túl sokat termel a szervezete és azért van ez, adtak neki gyógyszert ami jelentősen segített a baján.

De akár betegségre is utalhat.

2013. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

20:21 : mind a 2 találó. :)


20:22: de az orvossal mit kezdek? hogy mondjam neki a gondomat?

De ki fog nevetni + olyan szép + csinos meg minden, nem akarok előtte beégni :(

2013. máj. 25. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

2 es ,ez itt nem a magyar nyelvtan tagozat .

Bár igazad van ,de a kérdésre is válaszolhattál volna .

Én már válaszoltam előzőleg .

2013. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Betegség lehet aminek erös illata van,nindenképpen menj el orvoshoz,ha csinos akkor is,Az orvos a beteget fogja benned nézni,látott már nálad szebbet is,szóval nyugi,menjj el feltétlenül,mert ezt kezelni kell.
2013. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy minden nap fürdesz, nem biztos, hogy rendesen fürdesz. A farkadon a bőrt jól hátra kell húzni, és alatta tisztára mosni, majd leöblíteni. Ha a bőr alatt fehér faggyúréteg van, azt gondosan eltávolítani, ugyanis annak van ilyen szörnyű kanszaga. Ja, és a bőrnek teljesen hátra kell tudni csúszni, jóval a makkon is túl. Ha nem jön teljesen hátra, akkor irány a doki...
2013. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Nyírd fazonra és vágd rövidre a szőrt mert a szőr nagyon tartja a szagokat. Próbálj ki több szappant vagy tusfürdőt mert nem mind jó, érezni fogod amelyiktől tényleg tiszta leszel és a jókat meg váltogasd mert a tested hozzá szokik és nem lesz olyan hatékony. Figyelj arra amit eszel mert különböző fűszerektől lehetsz rossz szagú (nekem pl a hagymás-húsos kaja a bőrömön jön ki és iszonyat szagom van tőle) meg használj golyós dezodort a zacsi alatt is nyugodtan :)
2013. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

22:37: igen rendesen fürdök ,+ miután lefürödtem szappanal még egyszer meg szoktam mosni

és nem szokott ott lenni semmi mert naponta többször is megmosom.

21:55

rendben, ugy teszek !

2013. máj. 26. 16:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a szappan miatt van, amivel mosod.
2013. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!