Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek normális hogy 13...

Szerintetek normális hogy 13 évesen nyugalmi állapotban 6,5 cm a péniszem állva pedig 10 cm? Szőrösödni is még csak most kezd, és még nem jön a spermám sem.

Figyelt kérdés
attól lehet ez hogy pl. 11 évesen cigiztem 3 hetet??de azóta sportolok 5 éve. És attól lehet e még hogy szedtem tömegnövelőt meg kreatint?? lécci normális válaszokat!

2013. máj. 29. 15:28
 1/8 anonim válasza:
80%

A tömegnövelő nagyon káros lehet ennyi idősen, és hogy lehet valaki ilyen idióta, hogy 11 évesen cigizik??

Van egy ismerősöm, 21 éves tömegnövelőket szedett, és kb 160 cm maradt, és mindenre nézve nagyon káros

2013. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A cigi nincs erre hatással,főleg az a 3 hét de szerintem sem kellett volna 11 évesen. Egyébként meg ilyeneket hogy tömegnövelő,keratin...ezek egyáltalán nincsenek jó hatással a szervezetedre,az egy dolog hogy látványos de nem normális..Amúgy normálisnak normálisak a méretek meg minden más,még csak most kezdesz "érni"
2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aránylag minden oké.csak a tömegnövelő nem .Tudnak erről a szüleid .Spermád meg akkor jön ,ha eléred a megfelelő élet kort,és ez irányban is fejlett leszel már .
2013. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális. Először a golyók nőnek és csak azután a pénisz hossza. és majd 18-22 éves korodban méricskéld magad! Most még egy kamasz fiú vagy, nem lehet akkora Neked, mint egy 30 éves férfinek.
2013. máj. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..


Utolsó hozzászólást olvasd el.

Ne szedjél semmiféle gyógyszert amit nem a háziorvosod aján,mert káros is lehet.De simán kicsit később érsz,a sperma termelődése igen eltérő,mert legkésőbb 16 éves korodra kell hogy termelje a szervezeted.A legtöbb fiúnak 13,5-15 éves kora körül kezd spermája termelődni.


Normálisan fejlődsz,a te korodba még nem baj ha nem túl nagy a péniszed.A pénisz mérete a magasságnál is számít,mert ez a 6,5 cm egy 160 és egy 173 cm magas fiú esetében is másképp mutat.A korodbeli fiúk sokszor hazudoznak a méretükkel kapcsolatban és arról is hogy van spermájuk,vagy előváladékuk(ez utóbbi egy átlátszó,ragacsos váladék,ha ez már termelődik akkor nem sokára sperma is termelődni fog.)


Normálisan fejlődsz,és az átlagos férfi méret,te meg még csak egy 13 éves srác vagy,nem felőtt most erre gondol állva 13-16 cm,a te 10 cm-ed nincs a 13 cm-től olyan messze:-)Így már jobban hangzik mi?

2013. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%

Tehát 11 évesen 3 hetet cigiztél 5 éve sportolsz, de akkor hogyan lehetsz 13, mint ahogyan a címben írod?


Máskor menj ki a játszótérre a barátaidnak hazudni!

2013. aug. 27. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Ez nagyon nincs rendben, a cigi és a szerek bizony nincsenek jó hatással erre sem...

Várj, amíg legalább 20cm hosszú lesz. Addig minden nap csapkodd a falhoz, ajtófélfához vagy az asztalhoz naponta tízszer. Kenegesd vastagon repce vagy selyemfűmézzel és hagyd rajta pár óráig. Akácméz nem jó! Vigyázz a hangyák meg a legyek meg ne egyék!

2015. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én amikor ennyi idős voltam, akkor 13 cm volt, de valaki máshogy születik :D
2021. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!