Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisebb fájdalom a jobb herénél...

Kisebb fájdalom a jobb herénél, nem tudom, hogy mi lehet de ilyen enyhe tompa fajdalom volt a múltkor aztán elmúlt és most megint érzem nagyon enyhén, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kiírásra ma már 2 választ is kaptál korábban .
2013. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kaptam még,választ ,legalábbis nem tudok róla! :)
2013. máj. 30. 16:01
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen problémám.Szex vagy maszturbálás után jelentkezett.nagyon hosszú ideig tartott de én sem mentem el orvoshoz vele és elmúlt.ez nem jelenti hogy jó megoldás.volt.nekem ilyenkor érezhető rajta egy ceruzabél vastagságú duzzanat.mint egy vastag ér de nem az.Én szégyelltem vele orvoshoz menni de jobb lenne tudni hogy mitől is van.neked is ezt tanácsolom mert attól hogy elmúlik nem biztos hogy később nem lesz következménye hogy most nincs kezelve.
2013. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!