Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfiak milyen eszközzel és...

A férfiak milyen eszközzel és hogyan szokták eltávolítani intim helyekről a szőrt? (dús szőrzet időnkénti eltávolítására gondolok)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés gondolom megosztja a társadalmat. Van az a mondás, hogy egy férfi ne szőrtelenítsen. Én mégsem divatból közelítem meg ezt, hanem kényelmi és higiéniai szempontból.


Nem szoktam szőrteleníteni magam és nem is szeretném rendszeresen. Csak van néhány terület, ahol mégis kéne úgy talán félévente, évente. Például a hónaljnál, ha szeretnék ujjatlan pólót hordani és nem szeretem, hogy folyton szagos meg jobban izzadok szőrösen. Meg intim helyen, ahol nekem már elég dús szőrzetem van és nagyon zavaró. Folyton beleakad meg gondolom nem is túl higiénikus így.


Azt vettem észre, hogy a fenekemen is van szőr. Végbélnyílás tájékán is. Az utóbbi időben ezt is zavarónak tapasztaltam. Sokszor mintha csípne vagy szúrna meg olyan kellemetlen érzés és toaletthasználat után is problémás. Itt hogyan lehet megoldani?


Ez mennyire ciki férfiaknál?


Milyen eszközt érdemes rá használni és hogyan csináljam? Borotvával kicsit félek, hogy megvágom magam. És nem tudom, hogy az mennyire jó érzékeny bőrfelületre, mint hónalj vagy szeméremdomb.


És nem pihékről volna szó, hanem inkább már ilyen csimbókos szőrzetről.


20F


2013. jún. 2. 16:28
 1/4 anonim válasza:
33%
Ez attól függ. Vki szereti, ha levan borotválva vki azt szereti ha szőrös.
2013. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem nemi élet céljából tettem fel a kérdést, hanem személyes higiéniai és kényelmi szempontból.
2013. jún. 2. 16:46
 3/4 A kérdező kommentje:

Aki privátot írt köszönöm.


Még az is érdekelne, hogy ha olló vagy borotva a javasolt, akkor azokból milyen? Van valami spec szőrvágú olló? Vagy jó a sima irodai papírvágó?

2013. jún. 2. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

jesszus:D nehogy ollóval vágd le, az nagyon gáz.

vágd le hajnyíróval, vagy trimmer-el. a 2.-nak a magyar neve szőrvágó, direkt erre van kifejlesztve, de amúgy ugyanúgy működik mint egy hajvágó. vannak fejek amiket rárakhatsz, és akkor vághatod hosszabbra-rövidre, amilyenre gondolod...egész testen használható, nem csak odalenn:D

2013. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!