Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet, heresérv?

Ez mi lehet, heresérv?

Figyelt kérdés

2 napja reggel óta szúró fájdalmat érzek a bal herémben, amit igazából csak akkor érezni, ha nyomogatom egy kicsit. Néha gyaloglás közben is érzem, biciklizni pl biztosan nem tudnék most. Nem csak a herémben érzem, hanem felfelé nyilall valahova a húgyhólyag melletti bal oldal környékére, és ott is érzem. Volt már hasonló érzésem hogyha, hát szóval hogyha sokáig maszturbáltam, a vége után 1-2 óráig kb ugyanilyen érzés volt néha, de aztán mindig elmúlt.. De most ez 2 nap óta tart már, és nem is csináltam előtte semmit

19F



2013. jún. 4. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el urológushoz és mondd el neki mit érzel. Megvizsgál és megnyugodhatsz, ha pedig baj van mielőbb kezelni kell. Én is így éltem túl a hererákot.... elmentem időben orvoshoz.
2013. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma megyek orvoshoz. :/
2013. jún. 4. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

A lágyéksérvet nevezik megszokásból heresérvnek.De annak mások a tünetei .Amit itt leirtál az hereviszér-sérv lehet.Ez pontosan legtöbbször a bal oldalon alakul ki.

A heréből kiáramlóvér vénájában van az elzáródás .Ez miatt

pang a vér a herében,az erek megduzzadnak,és ezt fájdalom kiséri .Masztinál meg főleg,mert ilyenkor a here izmai is dolgozni kezdenek,és még több vérre lenne szüksége .

A 17-21 éves korosztály 47 % nál lép fel ilyen.

Ahogy időd engedi,urológia .

2013. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár nem értem, miért lettél lepontozva. Remélem, hogy inkább sérv... Orvos remélhetőleg még ma megmondja
2013. jún. 4. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lett lepontozva, mert akinek ilyen rettenetes a helyesírása az hiteltelen... (akinek 3-4 mondatban ~10 helyesírási hibája van, annak te hiszel?)
2013. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most nem a helyesírást néztem, amíg érthető addig ez nem érdekel.

Egyébként háziorvos szerint nincs semmilyen elváltozás, többet nem tudott mondani, holnap megnézik urológián.

2013. jún. 4. 18:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiderült, herevisszér tágulat, műteni kell. Szerencsére csak egynapos
2013. jún. 5. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
nemár
2021. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!