Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves srác vok és 2 problémá...

17 éves srác vok és 2 problémám lenne: - ráncos a makkom mint a szemét és ráadásul még száraz is mitől lehet? - a szerszámom pedig szőrös. Szó szerint a farkam. Na és ez mitől lehet? és hogy tudok ezeken segíteni?

Figyelt kérdés

1.: próbáltam már kanesztennel, aloe verával, és vaselinnel bekenni de nem használtak semmit! -.-"

2.: kisebb koromban természetesnek vettem hogy borotvával leszedtem a szerszámról is a szőrt... és megerősödött + elterjedt... mostanság szemöldökcsipesszel szedem de folyamatosan visszanő és nem csökken a mennyiség... már vagy 10 alkalommal kiszedtem... orvoshoz nem szeretnék továbbra sem elmenni... és nagyon szépen megkérnélek titeket hogy ne a hülyeséget lökjétek legyetek szívesek hanem ha tudtok segítsetek!!! :S tudom nagyon gáz de nem tudok vele mit tenni sajnos ez van... ='(


2013. jún. 11. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

öö felül is szőrös a pecsed?:D a felülről látható részén?

ha nem, akkor mi a bajod vele?

a ránc az tutira gáz, keress olyan krémet, tudod ránctalanítót, majd a csajok segítenek, hogy melyik a legjobb ;) :D

2013. jún. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
és most mit csináljak édes drága pici fiam? simogassam neked? menj orvoshoz. 17 évesen ne legyen már ilyen kevés eszed, hogy nem bírsz elmenni, ha problémád van.
2013. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A canesten egyik gondra sem jó,csak jobban kiszárítja a bőrt .Ettől száraz a makkod és ráncos is .Nincs a makkon lévő nyálkahártyának nedvesség tartalma ,mert a rajt lévő külső réteg nem bőr.A vazelin sem erre való,az egy síkosító szer .Baba krémmel kenjed be a makkod,aztán a bőr ráhúzva .A makkod peremén lévő faggyú mirigyek nem működnek

eléggé,mert nekik kellene a zsirzást biztosítani .

A borotválással csak a növekedést serkentetted,és az erősödését.Szemöldök csipesszel való kiszedegetés sem végleges,mert a szőrtüszőben még ott marad "gyökérzet"

és egy idő után újra kinő .Kozmetikában lenne hatásosabb

eltávolítása,persze ahol ezt vállalják is,meg te is vennéd a bátorságot hozzá.Megoldásként nem tudok jobbat a

borotválás helyett,mint egy jó szőrtelenítő krémet .

Ezt illatszert árusító üzletekben,vagy kozmetikai termékek,kellékek voltjában lehet kapni .Végleges megoldás ugyan ez sem nyújt,de eléggé hatásos.Kérd ki az

eladó tanácsát ,ha nem tudsz ott dönteni .

2013. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.: a szerszámom sajnos szőrös ja... :D és eléggé lehangol...

2.: talán nincs kedvem 4 órát utazni??? -.-" aztán még kivárni mindent? -.-"

3.: okés és ez a babaolaj helyrehoz mindent?? lesz olyan hogy nem kell majd használnom? vagy ez már örökké a barátom marad? :D

2013. jún. 15. 07:55
 5/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, ha neked ennyire nem fontos akkor meg is érdemled üdv :D
2013. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha már orvosnak nem mutatod meg akkor egy képet mellékelhetnél, mert látatlanba senki nem tudja megmondani hogy fertőzés miatt van a száradás,repedezettség vagy csak szimplán ilyen a felülete...ja és állva is olyan?
2013. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!