Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan nőhetnék meg?

Hogyan nőhetnék meg?

Figyelt kérdés

Segítsetek! 18 éves koromhoz képest, nagyon alacsony vagyok! 162cm, férfi vagyok!

Hormon kezelés már nem használna...esetleg olyanra gondoltam, hogy vlmi jó masszőr, aki vlhogy beindítaná a hormontermelést, vagy akupunktúra, vagy vitaminok...vagy valmi!!! Segítsetek kérlek...nem nem tudok beletörődni, legalább is addig, ameddig még van egy kicsike remény is! 20 éves korig még lehet nőni...addig még legalább 10cm nagyon jó lenne!



2013. jún. 17. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
20 éves korodig még nőhetsz is.Különösebben ebben segiteni nem tudunk .
2013. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy lehet kapni Uhh fokozókat...vélemények? Tapasztalatok? Az segíthet?
2013. jún. 17. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hormon kezelés már nem használna"...


Szerintem egy orvoshoz kell fordulni, persze magánrendelés keretein belül! Ott kell megkérdezni, hogy mi okozhatja ezt a dolgot. Lehet, hogy elküld rtg-re és vérvételre. A hormonvizsgálatok után tud beállítani hormonpótlást, ha szükséges!

2013. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez segíthet: [link]
2013. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!