Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, ha nagyon nehezen...

Mit tegyek, ha nagyon nehezen tudom hátrahúzni a makkomon a bőrt mert beszűkült?

Figyelt kérdés

Mikor megmosom, nehezen tudom hátra húzni és ilyenkor ki is repedezik a bőr. Reggelente nagyon kiszárad.

Ez néhány napja tart, azóta esténként bekenem testápolóval de eddig nem nagyon segített.

Ez valami betegség vagy ha kenegetem hogy ne száradjon ki, el fog múlni?



2013. jún. 18. 00:11
 1/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és eddig rendszeres nemi életet éltem, de így most nem tudok
2013. jún. 18. 00:15
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Hali!


Ez így elsőre nekem vmiféle (pl.: gombás) fertőzésnek tűnik, ha ennyire spontán kialakult a fitymaszűkület. A testápoló egy fertőzésen nem segít, de mivel említetted, hogy eddig aktív szexuális életet éltél, így az sem kizár6ó (feltételezem, hogy óvszer nélkül szexeltetek), hogy a bnődtől kaptál egy "pici ajándékot". Nem is értem, hogy nem tűnt ez fel neked, ha ennyire spontán jelenik meg vmi, akkor az vmi nemi nyavalya lex... do.Ob


És ha már "ajándék,... az sem le7etlen, h. a bnőd is "fertőzött" csak nála ez vagy nem okoz tüneteket (azaz "lappang), vagy nem beszél róla. (Az sem biztos, hogy tud róla...) A candida fertőzésről annyi ismeretes, hogy a hüvelyflóra felborulásának következtében is kialakul6, amely tehát NEM AZT JELENTI, hogy a hölgyemény félrelépett volna, éppen ezért, mielőtt még esetlegesen elkezdenél mutogatni, gondold végig a dolgokat ésszerűen! :-o


Én a következőket javasolnám.

A mai napon az első utad a BŐR-ÉS NEMIBETEG-GONDOZÓba vigyen, és a bnődet is vidd magaddal. Pontosan nem tudom, mi fog az orvosnál történni, de azt igen, hogy MINDKETTŐTÖKET KI KELL VIZSGÁLNI! TÉGED IS, ŐT IS! :-o


Kenetvételre (a húgycsőből) esetlegesen készülj fel, nem lesz fájdalmas, csak egy picit kellemetlen.



Ha a fertőzésnek vége, elvileg a fitymaszűkületednek is meg kellene oldódnia, addig pedig ne feszegesd, és MINDENBEN KÖVESD A BŐR- ÉS NEMIBETEG-GONDOZÓ SZAKORVOS UTASÍTÁSAIT! :-o

(Ne a bőrgyógyászhoz, de ne is az urológushoz menj ezzel! Oké? :-o )


Remélem tudtam segíteni. Az orvos után, vmint a helyzet későbbi alakulásáról majd légy szíves tisztelj meg bennünket ITT egy-egy részletes beszámolóval, ha már itt segítséget kértél! Rendben? :-)


Fel a fejjel! ;-)


Üdv: EE

2013. jún. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, óvszer nélkül szoktunk szexelni, kb másfél hónapja. Ne haragudj, de hogy lehet nem letámadni egy ilyen dologgal? :/

Gondoltam erre is, hogy tőle kaphattam el, mivel hallottam már ilyenről, hogy nála lappang nálam meg gondot okoz.


Az orvosról még annyi kérdésem lenne, hogy a margit rendelő bőr és nemibeteg gondozó részlege megfelelő-e, vagy van olyan hely Budapesten ahol az ilyen osztálynak inkább a nemi része a domináns? Ugyanis a fent említettben biztosan a bőrgyógyászaté a nagyobb szerep!

2013. jún. 18. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Ez, hogy "biztosan a bőrgyógyászaté a nagyobb szerep" ez hülyeség, hisz bent van a nevében, hogy BŐR- ÉS NEMIBETEG-gondozó!

Ne haragudj, de olyan hülyeséget kérdezel! Világosan leírtam, hová menj, erre feldobsz egy ennek megfelelő szakrendelést, ami egyezik a javaslatommal, és visszakérdezel, mintha nem értetted volna meg, pedig még a szakrendelés profilját is kimondtad! (ψ-o


Menj el, nézd meg, tapasztald ki, majd gyere vissza és számolj be az ott történtekről, de mielőbb, értetlenkedés helyett...! :-o


EE

2013. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy azért van mert nem rázom le rendesen wc-zés után és ami ottmarad az alsógatyán az megfertőzött. Kaptam rá krémet és azt mondta hogy egy hét alatt el fog múlni.
2013. jún. 19. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Ez hülyeségnek tűnik, ilyen alapon én is elme7tem vna uilyen panasszal, de nekem nem volt ilyen bajom, sem másoknak, akiket megkérdeztem v. megvizsgáltam, h. ilyen miatt beszűkül. Várj még a krém kiváltásával!


Időközben egy másik GyK-s sorstársadat megkérdeztem, ő Dr. Fritz Ferencnél volt a Rákos úti szakrendelőben a XV. kerületben, ő meg volt elégedve az ellátással és a betegkezeléssel.

_ Hányadik kerületből írsz?

_ A Margit rendelő a körzetednek megfelelő szakrendelés?

_ Mikor és kinél voltál vizsgálaton?


Üdv: EE

2013. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, a Margit rendelő a körzetemé, és Dr. Takács Endrénél voltam.

A krémet már kiváltottam, meglátjuk hogy használ e, ha nem akkor úgyis megyek vissza kontrollra két hét múlva, akkor kiderül.

2013. jún. 20. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!