Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 2 naponta 2x30 percet...

Mádásor kérdése:

Ha 2 naponta 2x30 percet edzek a felső testemre, akkor kb. mennyi idő után lesz látványos fejlődés?

Figyelt kérdés
Az alsó testem már jól ki van dolgozva. 2 darab 10kg-os súlyzókkal eddzek.
2013. jún. 18. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Függ ez a kortól is .
2013. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan mit edzel? És milyen az étrended?

És a lábaid hogy lehetnek kidolgozva külön?

2013. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehát akkor!:


Az étrendem:


reggel: tojás, kis tej vagy kukorica pehely

ebéd: rizs, csirke

vacsora: rizs, csirke

(napközben- 10 órai illetve uzsonna nem mindig van) - tudom ez nem jó dolog! :/

Edzésterv:


reggel - fekvenyomás, fekvőtámasz, kalapácsolás (ezt nem tudom hogy hogyan mondják) fej mögötti nyújtott karra és hajlított karra áthúzás, csuklóbehúzás oda-vissza, hasprés-hasizom.

(néha nem fér minden bele 30 percbe tehát +/- 10, 15 perc)


ESTE UGYANEZ!

2013. jún. 19. 10:57
 4/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és a lábaimat illetve a combizmaimat pedig naponta 30-40 km biciklizéssel tornáztatom. Ez nem kifejezetten célom, csak nagyon szeretek bringázni.
2013. jún. 19. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez tök sz@r ahogy van. Az étrend is, meg az edzés is.

Miért nem lehet a két edzést összevonni és egy rendes egy-másfél órás edzést csinálni heti 3-4 alkalommal?


Kevés a napi 3-szor kaja, minimum 4-5 étkezés kéne. Hol vannak a zöldségek és gyümölcsök belőle? Minden nap csirke-rizst eszel ebédre vacsorára mindig?

2013. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és mit edzel hátra? És vállra?
2013. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az mindegy hogy mit edzek hátra, csak arra a kérdésre kéne válaszolni, hogy hogyan tudnék ebből egy normális edzés/étrendet csinálni..
2013. jún. 19. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesó, a kukoricapehely égbe röpíti a vércukrot. Csirke rizst meg még gyúrósként sem ennék este, kétszeresen hasznosul a kalória. Sovány túró mehetne estére...
2018. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki zöldség-gyümölcsöt mondott, okés, túl édes gyümölcsöket inkább ne. Szénhidrátra figyelj.
2018. márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!