Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia (mellbimbó...

Gynecomastia (mellbimbó nagyobbodás)?

Figyelt kérdés
Szóval körülbelül januártól észleltem,hogy az egyik mellbimbóm nagyobb mint a másik és egy korong szerü duzzanat van alatta,majd 1hónapra rá körülbelül a másik mellemen is megduzzadt a mellbimbó.Most hogy nyár van nemmerek kimenni strandra mert milyen az már b*szzus..nem annyira látszik mert van egy kis mellizmom de akkoris nagyon rossz érzés,veletek volt ilyen serdülőkorban?és mikor múlt el??ha lehet személyes tapasztalatokat irjatok,hogyan vészeltétek át?:D 16F
2013. jún. 19. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkor vele járója .A fiúk mellei is olyanok lesznek ,mint a lányoké.Minden úgy stimmel ezzel ahogy leirtad .Velem is volt ilyen,még élek nem is tudom elfelejteni .Türelem ,el fog múlni .
2013. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gynecomastia nem azt jelenti, hogy mellbimbó nagyobbodás...
2013. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért irtam úgy,hogy mindenki megértse mi a problémám,remélem nem baj :))
2013. jún. 21. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ^^


A testvéremnek előjött ez a probléma, és sebészeti úton kellett megoldani az egészet, mert nem volt megoldás.


Nekem nem volt ilyenem. Szerintem azért, mert vega vagyok.


17F

2013. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül mennyi idő volt mire elmúlt?:)
2015. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!