Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám alatt fehér lerakódá...

A fitymám alatt fehér lerakódás keletkezik, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Rendesen mosom, tisztitom de pár óra múlva már megint látni, fél nap múlva meg teljesen olyan a bőr alatt.

Azon kívül hogy megmosom kellene még mást is csinálni?



2013. jún. 20. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezen kívül semmit.Ez a makk pereme alatt lévő faggyú mirigyek terméke ,/szmegma /A makk kiszáradását gátolja .
2013. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de az normális hogy ilyen sok és ilyen hamar?
2013. jún. 20. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez mióta van így és volt-e ezzel kapcsolatban változás a múltban? Tapasztalsz-e bármi mást odalenn ami szokatlan vagy kellemetlen?
2013. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha néhány óra múlva már újra megjelenik, az igazán zavaró lehet. Megpróbálhatod folyamatosan hátrahúzva tartani a fitymádat, hogy a makk szabadon legyen, így nem tud lerakódni a szmegma.
2013. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
"változás a múltban" ez jó. Mindenesetre azelőtt nem ilyen volt, csak pár hete. Amúgy mást nem vettem észre, más kellemetlenség nincs.
2013. jún. 21. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmm... volt bármilyen szexuális kapcsolatod mielőtt ilyen lett?


Egyébként a szárazon tartás lehet, hogy segít (ahogy írta valaki előttem szóló)... Bennem meg az a gyanú fordult meg, hogy esetleg valamilyen (pl. bakteriális vagy gombás) fertőzés eredménye lehet a túlzott fitymafaggyúképződés. Nálam volt valami ilyesmi (sose voltam nagy túrógyár, aztán tavaly egyszer csak megborult valami), viszont nekem piros és érzékeny lett a makkom – viszont a több hátrahúzva tartás, az alapos mosás, meg egy kis Canesten segített. Azóta meg normális tisztálkodással is full rendben van minden...

2013. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajn nem szextől lett :( nem volt semmi ugyanis
2013. jún. 22. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézesd majd meg egy dokival és meséld el, hogy mit mondott, hadd okuljunk :)
2013. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:S dokit kihagynám azért néztem ide fel.
2013. jún. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!