Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a szőrnövekedés normális?

Ez a szőrnövekedés normális?

Figyelt kérdés

17/f vagyok, fél év múlva 18.


A lábamon és a nemi szervem környékén elég intenzív, míg a karjaimon alig és az arcomon semmi (a szám környékén igen, de arcon semmi). Csak azért kérdezem mert pl nálam fiatalabb osztálytársam már elég borostás.


Üdv


2013. jún. 21. 20:17
 1/4 anonim válasza:
Örülj neki, majd megutálod a borotválkozást :) Én 18 vagyok heti egyzser borotválkozom, de a hé végére már olyan vagyok mint egy ősember...
2013. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Amúgy nekem van sok ilyan ismerősöm aki velem egy idős és szinte semmi szőr nincs az arcán. Szóval szerintem semmi para


Előző voltam.

2013. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez normális,mert eltérő módon fejlődnek a fiatalok és a genetikai adottságaink is eltérőek,vannak elég szőrős férfiak,akiknek még a hátuk is szőrős és vannak olyanok akik alíg szőrősek.Nem is baj ha nem nő bajuszod,legalább nem kell olyan sokszor borotválkoznod.


Annak is elég rossz aki későn szőrősődik a többiekhez képest és annak is aki meg túl szőrős.Nyugi teljesen rendben vagy.

2013. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, üdv :D
2013. jún. 21. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!