Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hímvessző papillomatosisa-t...

A hímvessző papillomatosisa-t el lehet tüntetni, és hogy?

Figyelt kérdés

Tudom hogy inkább urológusnak kéne megmutatnom, de úgy neten (házipatika.com) megkérdeztem egy urológust meg szüleimnek is mutattam, de mind azt mondta hogy nem baj. De engem idegesít mert nem természetes, meg ezek jó indulatú daganatok, félek hogy rossz indulatúak lesznek, nem fájnak meg semmi csak egy fokkal érzékenyebb a makknál, de idegesítenek.

F/14


2009. okt. 13. 19:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jah annyi hogy már lassan két éve megvannak, de nem nőttek csak egy picit több lett belőlük. (Ha valaki képet igényel, akinek mondjuk ugyan ez a baja az szóljon és küldök...)
2009. okt. 13. 19:35
 2/19 anonim ***** válasza:
Lézeres kezeléssel javítható a papillóma!
2009. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:S:S:S
2009. okt. 14. 16:00
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi az a Papillomatosisa?
2009. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

[link]



Elég csúnya látvány, de annál népszerűbb vírusos betegség!:S

2009. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nem vírusos! Ez sejtburjánzás, vírussal nem terjed!
2009. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jó, nem ennyire csúnya!!!! ez már olyan gusztustalan ami a wikin van nekem sokkal kisebbek, kevesebb van belőlük és sokkal lejjebb helyezkednek el szóval csak akkor lehet észre venni hogy úgy igazítom a makkot.. :S:SS de utálom és el akarom hogy tűnjön... hiába nem gomba, canestennel nem tűnik el?
2009. okt. 14. 21:02
 8/19 A kérdező kommentje:
oké ezeket tudtam hogy milyen meg hogy, de attól még másképp nem lehet eltüntetni? Mert nem akarok 14 évesen lézeres műtéten átesni ott... :S ... szóval kenőcs vagy kezelés nincs hogy eltűnjön vagy tényleg keressek fel egy urológust? (és ha egyszer eltüntetem akkor nem jön vissza?)
2009. okt. 14. 21:05
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
orvosi beavatkozást nem igényel, szal az orvos nem tud vele mit kezdeni krémmel! A lézer jelenthet megoldást.sajnos!:S Egyébként meg ha nem vészes, akk nem kell vele foglalkozni! Nagyon nagyon sok mindenkinek van, csak ők apró fehér pontocskákról számolnak be, amik tényleg elhanyagolhatók és nem igényelnek semmilyen kezelést! Egyébként ez esztétikai dolog, kb. olyan mint a pattanás és nem iagzán betegség, főleg nem fertőző, szal ettől még lehet szexuális életed, anélkül h másokat veszélyeztetnél! Ha jobban megnézem nekem is van, legalábbis van néhány fehér pontocska a makk szélén, de észre sem venni és nem is foglalkozom vele!
2009. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nekem is van 4-5 kicsi, de én azt hittem hogy ez normális :S

basszus...

17F

2009. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!