Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy nekem jól jönne egy körülmetélés?

Figyelt kérdés

Ja és kérlek ne ajánlgassatok más módszereket, tudom, hogy kicsit fájdalmas és kellemetlen, de sok jóval is jár és tudom nekem ez lenne a legjobb. Csak ezt félek elmondani nekik. Ezt nem égő közölni velük? Esetleg ti hogyan adtátok elő nekik?

16/F



2013. jún. 26. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Amelyik szüléddel bizalmasabb viszonyba vagy, őneki mondjad el. Ő majd közli a párjával, amennyiben szükségesnek találja. Egészségügyileg ez a legjobb megoldás. Mármint amit te szeretnél csináltatni.
2013. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Én megértem a helyzeted, én is hasonlóképp voltam. És most ellenpéldaként állítom magamat, ugyanis én nem tudtam rávenni magam, hogy elmondjam, így végül 20 éves koromig halogattam az egészet, amikoris titokban megcsináltattam végre. Azért mondom, hogy ez nem jó stratégia, mert ha előbb rászánom magam, akkor sok idegeskedéstől megkíméltem volna magam.
2013. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

kicsit fájdalmas xd üvölteni fogsz fájdalomtol ahogy felál,

jo oldal lesz még több rosz nem véletlen van fitymád

2013. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy értem nem lenne ez fontos,csak így szeretnéd .

Ha a szüleid is így szeretnék,akkor ez már így is lenne .

Ha viszont nem szeretnék,akkor meg kell várni amig nagykorú leszel.Fiatal korúaknál szülői bele egyezés nélkül semmilyen beavatkozás nem végeznek el .

Erre törvény van .Ezzel a gondolattal is barátkozz .

2013. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Hát ők tuti nem elleneznék csak egyszerűen nem merem elmondani nekik :/

Én is gondolkodtam már azon, hogy majd 18 után, de minél előbb annál jobb nem? Valahogy majd rászánom magam..

2013. jún. 27. 10:25
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne halogasd a dolgot, jobb minél előbb megcsináltatni. Biztosan nem könnyű felhozni a témát, de szedd össze a bátorságodat, és egyszer egy nyugis pillanatban tedd meg. Írtad, hogy valószínű nem is elleneznék, tehát nincs mitől félni!
2013. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha fitymaszűkületed van, akkor nincs minek halogatni, ők is támogatni fognak.
2013. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Nézd nem ciki hogy fitymaszüküled van,bárkivel előfordulhat,szépen mond el nekik és ne menj azonnal bele a körülmetélésbe,orvos már tud fityma plasztikával is segíteni a szükületen,ez gyorsabban gyógyul és csak lazít a fitymán,míg a metélés egy drasztikus beavatkozás,több idő kell a gyógyuláshoz is és lehetnek hátrányai is bőven.


Menj oda a szüleidhez és mond meg neki,egy nagyon komoly dologról szeretnék veletek beszélni,és bizalommal fordulok hozzátok hogy segítettek nekem,anyu,apu úgy néz ki fitymaszükületem van és szeretném ha segítenétek orvost találni stb.Ennyi.

2013. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Milyen súlyos a szükületed,mennyire tudod hátrahúzni merev és lankadt állapotban?

Nem minden áron kell metélni csak súlyos esetben.

2013. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Lankadtan teljesen, de állva szinte semennyire nem lehet hátrahúzni.

Tudom, hogy vannak ilyen lehetőségek is, de én már csak a kinézete miatt akarom eltávolíttatni. Nekem nem is tetszik, hogy ott van és az a plasztikás dolog még annyira sem, hogy csak a fele marad ott.

Sokkal jobban nézne ki ha nem lenne ott semmilyen bőr. Most pedig azt fogjátok mondani, hogy lehet hogy elrontják vagy stb.. Én úgy vagyok ezzel, hogy ennél már csak jobb lehet :)

2013. jún. 27. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!