Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom, aggodjak?

Semmi2 kérdése:

Nem tudom, aggodjak?

Figyelt kérdés
A peniszemen nem jon teljesen hatra a bor mikor erekciom van es csak kb 75% ig jon hatra a bor a kalapjan nezessem meg orvossal vagy ez nem gond?
2013. jún. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez kissé szükület bizony .

Korod ? Jó lenne ha irnád .

2013. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Aggódnod nem kell, csak szexelni nem fogsz tudni teljes intenzitással.

Orvos a megoldás.

2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 vagyok, es az orvos mit csinalna?
2013. jún. 29. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, hogy mi ez, de ha tényleg fitymaszűkületed van, akkor meg fognak műteni.
2013. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, az első alkalommal nem fog csinálni semmit, csak megvizsgál. Ha valóban szűk, akkor meg kell műteni, de ez egy kis rutinműtét, nem kell emiatt aggódnod! Menj el Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló!

A fitymának egyébként nem csak lankadt, hanem merev állapotban is teljesen hátra kell jönnie, de a merev éllapotot a vizsgálatkor nem kell előidézni: el fogják hinni neked!


A körülmetélés egyébként nagyon egészséges, nemcsak férfi, hanem a női szempontból is. Sokan szűkület nélkül is megcsináltatják.

2013. júl. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!