Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Üdv!Egy párnapja láttam egy hülye viccet amiben a hererák szerepelt.Utána néztem,hogy mi is az a hererák.Elolvastam a tüneteit.A tünetek között szerepelt a hereduzzadása.Miután elolvastam a tüneteket megvizsgáltam magam jó alaposan és azt tapasztaltam,hogy az egyik herém (jobb) fentebb van és egy kicsit nagyonbb.Ekkor nagyon megijedtem és előjött a pánik betegségem is.Akkor elkezdett kicsit fájni miután megvizsgáltam magam.Másnap elmentem az anyámmal a Heim Pál korházba.Ott elmondtam a panaszomat a púltnál és egy férfi kijött és elmagyarázta,hogy miért van fentebb az egyik herém.Azt mondta,hogy ez természetes.Késöbb egy belgyógyász behivatott és megvizsgált.Nem csak a heréimet vizsgálta meg,hanem a torkomat,légzésemet.Azt mondta,hogy semmibajom nincs azonkívül,hogy mandula gyulladásom van.Szerintetek csak beképzeltem volna?Mert most jelen pillanatban nem fáj,sőt nem is szokott és a heréimen sem tapasztaltam elváltozást.14 éves vagyok.

2013. jún. 30. 15:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem októberben leszek 15.És kicsit olyan érzés,mintha kicsit megmarkolták volna.De most jelenleg rendben van.
2013. jún. 30. 15:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen beképzelted magadnak a problémákat .

Mindenkinek fentebb van az egyik ,és nem is egyforma nagyok .

2013. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A combom körül is szokott fájni.Anyám is már kicsit ideges h megint túl reagálom de azért jobb óvatosnak lenni.Ezen a héten lesz alkalmassági tesztem is.Úgyhogy az orvosnak is szólunk azért h normális urológus is nézze meg.
2013. jún. 30. 15:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg a hasam a pánik miatt.
2013. jún. 30. 15:59
 5/9 anonim válasza:
Szia! Nyugi nekem is volt hasonló, hogy elkezdtem vizsgálgatni a heréimet mert az hittem, hogy hererákom van, és utána elkezdett fájni, szóval eléggé megijedtem. Ilyenkor van, hogy beképzel az ember magának ilyeneket, de nyugodj meg semmi bajod sincs, mindenkinek az egyik feljebb van, és nagyobb is. Akkor van gond talán ha már 2x akkora. Ha pedig egy orvos nézte meg és azt mondta, hogy minden oké, akkor tényleg minden oké :D Amúgy meg lehet, hogy csak azért fájt mert nősz, és veled együtt a heréid is. Nekem is ez volt.
2013. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azért majd kérlek írd le, hogy mit mondott az orvos, kíváncsi vagyok :)
2013. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hello!Azt mondta,hogy nincs miért aggódni,csak mandula gyulladásom van.Urológiára is elfogok menni ugyan oda a biztonság kedvéért!
2013. júl. 2. 15:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy már nem nagyon szokott fájni.Néha-néha előjön 2-3 másodpercig amikor rágondolok.
2013. júl. 2. 15:48
 9/9 anonim válasza:
Nekem is pont ugyanez van :) (előző voltam)
2013. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!