Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület, vagy más...

Ez fitymaszűkület, vagy más probléma?

Figyelt kérdés

A gondom az lenne, hogy álló helyzetben a makkom mögé tudom húzni a fitymám, de mintha összehúzná és szoritaná, és nem tudom hogy ez fitymaszűkület, vagy más betegség/rendellenesség lehet. Fájdalmam nem szokott nagyon lenni miatta, csak néha amikor úgymond álló helyzetben "befeszitem" a péniszem, akkor a makk részen szúr kicsit (remélem érthető a gond). Nemi életet nem élek, viszont rendszeresen önkielégitek, ami lehet már függőség is nálam, lehet ebből adódik a gond?


kép1: [link]


kép2: [link]



2013. jún. 19. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, orvost tessék keresni.
2013. jún. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Itt egy kis bemetszésről lehet szó csak.Ilyenért nem metélnek .
2013. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

azért én ezt nem állítanám .-.. a kép alapján elég nagy a szűkület, szal sztem a körülmetélés gondolatával is barátkozz kicsit.

és egyébként önkielégítésnél ez nem gond vagy most nem értem??

2013. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Önkielégitésnél nincs baj.és lankadt állapotban teljesen hátra tudom huzni és csak picit látszik ez a szoritás, de egyik esetben sem fáj, vizeletgond nincs..
2013. jún. 20. 12:24
 5/10 anonim ***** válasza:

#3: az elég nagy fitymaszűkület az lenne ha hátra sem tudja húzni, még mondjuk lankadtan se. Ez minden, csak nagyon durva nem.


Kérdező: Ez valóban egy fitymaszűkület, az orvosok nagy része valóban metélni akar majd, de ne hagyd magad, csak gyorsan túl akarnak lenni rajtad. Mindenesetre érdemes lehet megpróbálkozni a fityma kézi nyújtásával, az esetek nagy részében hoz eredményt – jellemzően akkor nem működik, amikor a fitymának valami komoly kóros elváltozása van (de olyankor pedig jellemzően nem tudják egyáltalán hátrahúzni a fitymát).

2013. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, olvastam kamillateás megoldást nyújtásra és sok pozitiv kommentet hozzá, majd kipróbálom. De dokihoz is bejelentkeztem mindenesetre.
2013. jún. 20. 21:54
 7/10 anonim ***** válasza:

nézd, lehet kísérletezgetni de ha lenyisszantatod, akkor örökre megoldva a probléma és tutira. meg egy tetsi-lelki megtisztulás is egyben. de persze próbálkozhatsz is, csak hát az ilyen nyújtásos kísérletektől ugyan úgy be tud gyulladni.

de egyébként itt aki nagyon ellenezte annak mi a baja a metéléssel? teljesen alapnak kéne lennie sztem .-..

2013. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

„Teljesen alapnak kéne lennie”?


Micsoda? Miért? A test egy teljesen normális részéről beszélünk, miért kéne csak úgy „alapból” eltávolítani?

2013. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: Pár alapszabály.


• Legyen a kezed és a pénisz is tiszta.

• Ne légy durva, ne okozz magadnak fájdalmat.

• Húzd annyira, hogy feszes legyen a bőr, de ne jobban.


Egyébként a te esetedben konkrétan azt tudnám ajánlani, hogy pl. két mutatóujjadat ha bedugod a fityma alá (előretolt, nem hátrahúzott állapotban természetesen), és úgy próbálod kifeszítve tartani a szűk részt pár percig. Ezt ismételgesd rendszeresen.

2013. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát igen ... higiénia + prevenció + egészség.

e hármas a magyarázat, ha egyébként nincs vallási ok, mert akkor más persze.

2013. jún. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!