Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Varicocele (HEREVISSZÉR...

Varicocele (HEREVISSZÉR TÁGULAT) műtét után az 5. napon maszturbáltam. Segítség?

Figyelt kérdés
Lehet nagyobb baj abból ha a műtét után 5. napon elélveztem...szexelni nem lehet az oké, de ez mennyire lehet gond vagy valami? Már nagyon nem bírtam ki!!! Értelmes válaszokat kérek. Hétfőn lesz a varratszedés.

2013. júl. 2. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól tetted,már a 3. kon is megtehetted volna .

Nincs rá különösebb hatással .

2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fluphy8 válasza:
Szerintem nem lesz bajod 5 nap után, de nem bírtad ki? ;)
2013. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon:)))))))))))))))))))))) akkor szerintetek tuti nem lesz gáz belőle?:)
2013. júl. 3. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hú, nagyon örülök, hogy ezt kiírtad, mert nagyon kapóra jött ez a kérdés. Engem egy hete műtöttek, azt mondták, két hétig nem lehet szex, és nekem sikerült kibírnom az első hetet önkielégítés nélkül... bár hozzáteszem, iszonyú nehéz volt. Amúgy érdekes, nekem is az 5. napon volt az, hogy a legjobban rámjött, és azt hittem, nem fogom kibírni...



Örülnék, ha majd leírnád, hogy végül is hogy vagy, mi történt.

2013. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazabol nem erzek olyan fajasokat mint a műtét előtt, max nagyin enyhén és ritkan.. Most hogy az ettol van-e vagy sem nemtudom.. Az volt a baj nálam hogy már aludni se bírtam xd A lényeh: Szerintem már nyugodtan nyomhatod :) Amúgy hány éves vagy? :)
2013. júl. 4. 22:57
 6/8 anonim ***** válasza:

21. Én nem csináltam, bár qrva nagy volt a vágy, és tegnap pl. egész délelőtt állt a farkam... amúgy nálam az a gond, hogy volt frenulotomia-műtétem is (a fitymából jövő "fék" meghosszabbítása), és annak be kell gyógyulnia, és árthat neki, ha erőltetik.


Amúgy nem tudom, miért, de tegnap este úgy elkezdett sajogni órákig a herém, hogy csak fetrengtem...

2013. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 berserker9010 válasza:
lett valami bajod hogy az 5. nap után maszturbáltál?
2016. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Laparoszkos műtét volt?

Mert nekem igen és én is 5 napot bírtam egyenlőre megvagyok

De remélem nem gáz mert azóta el telet egy nap és hát.... Kéne repeta

2020. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!