Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fitymaszűkületem van...

Ha fitymaszűkületem van akkor, nem fog fájni ha óvszerben szexelek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten van szűkületem, hogy ha áll, akkor nem tudom egészen hátrahúzni a bőrt...

2013. júl. 4. 18:28
 1/8 A kérdező kommentje:
relatív szűkület
2013. júl. 4. 18:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Gumival nincs kitéve feszülésnek .
2013. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el Urológiára, nem kell beutaló, de érdemes telefonon bejelentkezni. Nem lehet így nemi életet élni. Minél hamarabb megcsináltatod, annál hamarabb meggyógyulsz!
2013. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem, vagy jóval kevésbé de ez nem megoldás a problémádra.


Meg kell műttetned, különben mindig gondot fog okozni.

2013. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Joe Makepeace ***** válasza:
Egyáltalán nem fog fájni, óvszer nélkül sem!
2013. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ösnek ezek szerint még nem volt fitymaszűkülete. Ha feszülésnek van kitéve a kérdésben említett helyzetben, akkor nemcsak fáj, hanem könnyen el is repedhet a bőr. Az egy ideig megint fájni fog, amíg be nem gyógyul. Majd kezdődik az egész elölről.
2013. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joe Makepeace ***** válasza:
pedig az van (most is)
2013. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joe Makepeace ***** válasza:

Amúgy is ez ügyben mindíg ökörségeket írnak ide!

Vagy az a helyzet hogy lerí hogy aki osztogatja az észt, annak az életben sem volt, az sem tudja milyen, de a kérdezőkkel még a p**csüket is levágatná, (így legalább megszűnne a teljes probléma), akinek meg van, annak fogalma sincs hogy milyen kellene legyen normális esetben, sőt általában az sem tudják mi az! Egyébként a tágítás is nagyon jól beválik a fitymánál -csak lassú folyamat- ugyanis csak ha belegondolunk: amikor valaki hízik ott is fokozatosan tágul ki a bőre, nem úgy van hogy leül enni 30 kilósan azt föláll 150-ként!

Egyébként sok emberről hallottam már, hogy van tartósan (tehát régen is -mindig is- volt) fitymaszűkülete, és nagyon boldog nemi életet él, valamint több gyereke van, (akiknek ő az apja)!

De az igaz hogy mindent ésszel kell, nem mint tót az anyjának, mert az még fitymaszűkület nélkül is durva lehet...

2013. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!