Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? Mi a...

Fitymaszűkületem van? Mi a teendő? Segítség!

Figyelt kérdés

Nyugalmi állapotban majdnem teljesen le tudom húzni a fitymámat, lehet teljesen is letudnám, de fáj és szűkül. Szerintem csak tapadásról van szó, de bizonytalan vagyok. Dokihoz nem akarok menni, volt már korábbi problémám még fiatalabb koromban. Hallottam krémes és gyógyszeres kezelésekről is. Emiatt nem merek szexelni sem. Segítenétek ?

15/F



2013. júl. 2. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Részlegesen körül szokták metélni és kész. Mutasd meg orvosnak.
2013. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%

Budapesten az orvosok 95%-a azt fogja mondani,hogy körül kell metélni.(tapasztalat)

Minden esetre menj el, legalább 3 orvost keress fel amíg az egyik azt nem mondja,hogy van más lehetőség.

Ha mindhárom metélni akar akkor nehéz döntés, én végül körülmetéltettem magam, s bár hiányzik a fitymám, de így is lehet élni.

2013. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem a dokis variációkat. De azon kívül más lehetőséget TI nem tudtok ? Én a problémámat szülői beavatkozás nélkül szeretném megoldani, ez annyira kínos lenne.
2013. júl. 2. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Első körben menj el a háziorvosodhoz. Majd ő megmondja, hogy tényleg az-e. Van, amikor elég, ha gyakran hátrahúzod, enged egy kicsit a bőr. De van, amikor csak a műtét a megoldás.
2013. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia nekem is fitymaszükületem volt. Nekem még kiskoromban megműtötték. Körülmetéltek. A műtét után nagyon sokat sirtam (4 évesen) mert ugye mikor összevarják utanna naponta patogott ki belölle a cérna de ez normális. Mindenképpen menj el orvoshoz és műtesd meg!!!
2013. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
14F
2013. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

Nem kell a háziorvosodhoz elmenned emiatt,az urologushoz nem kell beutaló és sima vizsgáaltra egyedül,szülők tudta nélkül is el lehet menni.Egyhe szükület kezelésére a fityma plasztika a jó,megmarad a fitymád,csak lazítanak a fitymán,nem feszül majd többet.Ha körül akarnának metélni,erre rábeszélni a doki,meg kell mondani hogy te a fitymádat szeretnéd megtaratani ennyi.


De simán esténként,fürdéskor ha már merev a péniszed(tehát kezd a fitymát hátrahúzkodni és ha már áll a péniszed akkor lesz a leghatásosabb)a fitymád hátra kell húzkodni pár percig,minden nap és lazulni fog a fityma,már nem fog feszülni és pár hét alatt már hátrább is tudod húzni.Egy próbát megér.

2013. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A fitymaszűkület megoldása a körülmetélés. A tornáztatás, melegvizes huzivoni, meg a "bevagdosás" nem fog eredményre vezetni. A nemi életet akadályozza, és nem higiénikus ha szűk a fitymád. Nem kell háziorvos, egyből menj a legközelebbi Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló, de érdemes telefonon bejelentkezni. Ha szükség van a kisműtétre, akkor azt szülői beleegyezéssel fogják megcsinálni, még aznap hazamehetsz. Minél hamarabb megoldod, annál hamarabb meggyógyul!


A barátnőd majd büszke lesz rá! :-)

2013. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló egy nő, aki éjjel-nappal arról győzködi itt az embereket, hogy mindenki vágassa le a fitymáját.


Én mint körülmetélt azt mondom, hogy inkább ne vágassátok le, nem véletlenül van az ott.

2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, nő vagyok, de ettől még lehet határozott véleményem a témában. Nem győzködök éjjel-nappal senkit, csak azt szeretném, hogy ezeket a fals nézeteidet valaki végre helyretegye: a fitymaszűkület megoldása a körülmetélés, ha 10 orvost kérdezel 10 mondja ezt. Vannak olyan országok, ahol eleve megelőzésként elvégzik ezt a kisműtétet, mert számtalan egészségügyi előnye van. Már Magyarországon is sokan megcsináltatják, nemcsak kisgyerek vagy kamasz korban, hanem felnőttként is bevállalják ezt a kis kellemetlenséget, mert hosszú távon a férfinak is, és igen, a nőknek is sokkal egészségesebb, és jobb lesz.
2013. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!