Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a körülmetélésről?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha egészségügyi okok miatt van rá szükség - pl. fitymaszűkület, stb. miatt.

2013. júl. 4. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha szükség van rá,akkor van választásod??

Különben látványra,meg érzésre semmi baj vele.

2013. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a kérdést úgy teszi fel amúgy mindenki, mintha legalább 15 000 nő látná élete folyamán a későbbiekben...
2013. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerinted mi a vélemény ? Pont mint a nem körülmetéltről, az élvezet a legfontosabb:


[link]

2013. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem nő vagyok,de a fitymaszükületet is lehet kezelni fityma plasztikával,a fityma lazításával,nem kell ezért metélni.A magyar nők 90%-éka nem is látot metélt péniszt.Csak a legsúlyosabb esetben kell metélni,amúgy beszólhatnak érte,jelzőket tehetnek rád és mivel a legtöbb nő nem látot metélt péniszt,nem is jön be sokaknak.

Ha muszály,mert annyira komoly a szükület akkor ez van,de más különben nem jó választás.

2013. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

"Nem nő vagyok,de a fitymaszükületet is lehet kezelni fityma plasztikával,a fityma lazításával,nem kell ezért metélni."


- pedig a fitymaszűkület megoldása a körülmetélés



"A magyar nők 90%-éka nem is látot metélt péniszt."


- tévedés, sokan láttak, az összes barátnőm is ezt preferálja, mert nem csak egészségesebb, szebb, hanem férfiasabb, erotikusabb is


"Csak a legsúlyosabb esetben kell metélni,amúgy beszólhatnak érte,jelzőket tehetnek rád és mivel a legtöbb nő nem látot metélt péniszt,nem is jön be sokaknak."


- Tévedés. Nem csak súlyos, hanem relatív szűkölet esetén is csak a körülmetélés vezet eredményre, sőt nagyon sokan megcsináltatják pusztán azért, mert egészségesebb. Női szemmel pedig nagyon is pozitív dolog!



"Ha muszály,mert annyira komoly a szükület akkor ez van,de más különben nem jó választás."


- a muszáJ az "pontos "jé"

2013. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Van itt egy nő, aki minden létező helyen évek óta azzal küszködik, hogy próbálja a férfiakat rábeszélni a teljes körülmetélésre. És fiatal kissrácokat is. Nem tudom, hogy nem tiltották még le az oldalról, hiszen a hazugságok, amiket mond és a csúsztatások az interneten könnyen tetten érhetőek:


"- pedig a fitymaszűkület megoldása a körülmetélés"


Nem, a cukorbetegek esetében kell csak a teljes körülmetélés, más esetben enyhébb és gyorsabban gyógyuló megoldások is segíthetnek (bemetszés, részleges metélés, plasztikák, stb.) amikor a fityma nagyobb része megmarad, hogy ellássa a funkcióját.



"A magyar nők 90%-éka nem is látot metélt péniszt."

- tévedés, sokan láttak, az összes barátnőm is ezt preferálja, mert nem csak egészségesebb, szebb, hanem férfiasabb, erotikusabb is"


Egy olyan nő, aki megállás nélkül azzal tölti az idejét, hogy netes fórumokon mindenkit rengeteg hazugság árán rábeszéljen a teljes körülmetélésre, nyilván csak olyan barátnőket gyűjt maga köré, akik maguk is szeretik az ilyesmit.

Én viszont körülmetélt férfiként tudom, hogy sok nő egyáltalán nem szereti a körülmetélt péniszt. Sőt.



"Nem csak súlyos, hanem relatív szűkölet esetén is csak a körülmetélés vezet eredményre, sőt nagyon sokan megcsináltatják pusztán azért, mert egészségesebb. Női szemmel pedig nagyon is pozitív dolog!"


Hazugság, durvább szűkület esetén is gyakran lehet más megoldással élni, ahol a fityma egy része meg tud maradni. Az, hogy egyeseknek ilyen beteges fétiseik vannak, nem jelent semmit.


"- a muszáJ az "pontos "jé"


Ezt már nem is kommentálom....

2013. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Miért nem kommentálod a helyesírás kiigazításomat?


Neked nem az a bajod, hogy körülmetéltek, hanem hogy nem bírod elfogadni sem magad, sem azokat akik másképp vélekednek valamiről! Terjeszted itt a hülyeséget, amikor mindenki tudja, vagy ha nem akkor utánaolvas az interneten: a körülmetélés rutin beavatkozás és számtalan egészségügyi haszna van. Google: körülmetélés haszna

2013. aug. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Nekem elég nehéz elfogadni azt, amikor valaki más akarja megmondani, hogy nekem mennyire jó vagy rossz a saját péniszem.

Az meg különösen abszurd, hogy egy nő akar okos lenni az én péniszem ügyében.


Kb minden ötödik körülmetélt elégedetlen az állapotával. Ennek utána lehet nézni a neten, látszik. Van pár kérdőív, amit tömegesen kitöltöttek, ott látszik ez az arány.

Ha nem kötelező levágni a fitymát, akkor érdemes meghagyni. Nekem most pl azért nem tudnak az orvosok segíteni, mert konkrétan nincs anyag, amivel dolgozhatnának.


A provokációnak meg nem ülök föl. Olyan nő, aki évekig képes hajnalban is azért net elé ülni, hogy kissrácoknak ajánlgassa azt, hogy vágassák le a fitymájukat, amit vagy nem kellene, vagy nem kellene teljesen, azt hiszem, saját magáról állít ki bizonyítványt...



Kérdező, a lényeg: nekem a volt barátnőim közül volt olyan, aki előre örült, hogy majd jó lesz, de nem lett jó neki. Soha egyszer se volt előny nekem az, hogy körülmetélt vagyok. Ez a lényeg, a válasz a kérdésre.

2013. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha muszáj akkor megkel tenni. Nekem tetszik ha körül van metélve a kukac, de nem kényszeritem
2014. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem elég ronda tud lenni ha rossz az orvos,soknak ott van a hege a makk alatt ami jócskán látható,és ha valakinek meg jóval nagyobb a makkja az átlagnál,mert ilyen is van akkor az szép látvány.:-)


Ha valakinek nem volt más megoldása,vagy saját döntés az megint más tészta.De máskülönben nem,a fitymaszükületet sem kell feltétlen metélni,csak súlyos esetben és a metélésnek is lehetne rossz következményei,mint makk szárazsága,érzékenysége,és nem tudni az orvos milyen munkát végzett,a hegek mennyire lesznek feltűnőek.


Szerintem egészséges péniszt nem kell vagdosni.

2014. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!