Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a körülmetélt fütykösről? Lentebb.

Figyelt kérdés
fitymaszűkület miatt körülmetéltek még nagyon fiatalon és kicsi az önbizalmam emiatt, körülolvastam a témában és sokkal elfogadottabb mint gondoltam. Nekem kicsit aszimmetrikus. Érdemes félnem amiatt hogy valaki akár emiatt elhagyhat, elriadhat tőlem?

2012. nov. 19. 01:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat, kicsit furán fogalmaztam, bocsi
2012. nov. 19. 01:38
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Itthon ugyan ritkább dolog, de nem hinném, hogy emiatt valaki "megijedne" tőled. :)


Amerikában a "természetesen hagyottakat" nézik ki. Barbár dolognak tartják körülmetéletlenül hagyni, errefelé meg barbár dolognak tartják körülmetélni.

Persze, ha probléma miatt kell, az más.


28N

2012. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Milyen felkészült valaki Amerika történelméből:P
2012. nov. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Én speciel előnyben részesítem.

Higiénikusabb, szebb.

2012. nov. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Ne gyere már te is a hygéniával .

Ahogy egy fogsorra lehet mondani.Szépnek szép,de jó is ????

Nem utolsó sorban,de kinek jó ez ?

2012. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem tartom barbár dolognak, éppen hogy haladó és jó dolognak tartom. Szerintem aki már tapasztalt ilyet annak ez a véleménye. Még 50 évvel ezelőtt mást gondoltak erről, de ez már nem így van Magyarországon sem. Egyébként nem csak amerikában gyakori, Ny-Európában is sokkal elterjedtebb. Egy volt csoportásom aki most Németországban dolgozik egy kórházban azt mesélte, hogy ott kb 30 %-a körül van metélve a férfiaknak, és nem a törökökre gondolt. Egy szó mint száz: nem fog emiatt senki megriadni tőled, nyugi!
2012. nov. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
42%

De jó, hogy nem élek amerikában...


A körül metélt makk a nadrágban dörzsölődik a szövetekkhez, és emiatt kicsit érzéketlenebbé válik a makk is.

2012. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. nov. 19. 14:08
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy lány elhagyna emiatt az önmagában is gáz, gáz hogy elriad a farkadtól.Kibe szerelmes,beléd vagy a pö_csödbe?Ha ilyen történik akkor a csajnál van a gond, méghozzá elég komoly...
2012. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Vannak olyan helyek ahol a lányokat is metélik.

Erről mikor nyílik itt vita .Lányok ,nők ,asszonyok erről mi lenne a véleményetek ? Ezt már barbárnak tartanátok ,mert veletek történik . Ott is tudnak rá magyarázatot adni ,mert mindenre lehet .

2012. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!