Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mással is van/volt ilyen?

Mással is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, nem volt semmilyen ölelésnél közelibb dolgom senkivel, nem szúrom magam drogos tűkkel, stb, és még is a péniszemen van valamilyen betegség. Remélhetőleg csak bőrbetegség és nem fertöző. A közeljövőben (amikor lesz időm) elmegyek bőrgyógyászatra vele, mert rávettem magam hogy ha gáz ha nem kiderítem mi ez. (Még mindig kevésbé gáz mintha a csajnak azt kell mondanom hogy 'figyelj még nem mondtam, de..')

Mással is fordult elő ilyen? Már úgy hogy nem volt olyan szitu ahol konkrétan elkaphatta..

Egyébként elég sok bőrbetegségem van, tehát remélhetőleg csak bőrbetegség.


2013. júl. 4. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőrbetegséget sok helyről , és nagyon könnyen össze lehet szedni .Sokam azt gondolják csak együtt lét után lehet.

A nyilnvános vécén,akár csak a kilincset fogjad meg befelé,

utána meg a pisilődet.Nagyon sok olyan hely van ahová sokan járnak .Vagy a közlekedési eszközök kapaszkodói .

Nem kell ezt szégyellni,te csak egy eset leszel a dokinál .

2013. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!